مشخصات تاپيك "سرور WoW - پارس آنلاین"
به اشتراک گذاری موضوع
<?php _e('Twitter', 'Modern Style') ?> <?php _e('Facebook', 'Modern Style') ?>
تعداد پاسخ به تاپیک
46
آغاز کننده تاپیک
RADON
تعداد بازدید تاپیک
16043
تنظیمات

پرش به انجمن:

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
صفحه ها (5): 1 2 3 4 5 >

سرور WoW - پارس آنلاین
۸۹-۴-۱۶ ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #1
RADON
▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬
*

گروه: کاربران برتر X1
موقعیت: آفلاین
محبوبیت: 71
مجموع امتیازات: 905+

666 666 

معرفی یکی از بهترین های سرور که حرف هایی برای گفتن داره ! و از نظر من تایید هست برای همین به خودم زحمت دادم و یکم گرافیک خرجش کردم من کمتر وقت هایی حوصله میکنم از این کار ها بکنم ولی این ارزش داشت

PARS GAME WORLD OF WARCRAFT

[تصویر: c0427f085a724d8da912.jpg]

توضیحات از نقل Admin سرور :

تا جایی که امکان داشت سرور را به بلیزارد نزدیک کردیم و هدف خود را مشخص کردیم و سعی کردیم از حاشیه ها دور باشیم.

با بازی کردن در پارس گیم می توانید به صورت رایگان و کیفیت بالا از محیط هایی که برای شما ساخته شده لذت ببرید و بدانید که زحمت های فراوانی برای سرور کشید شده است و معتقدیم در ایران می توانیم انطور که باید شاید نظر بازیکن های هموطن را جلب کنیم .

بسیاری از ایرانی ها عقیده دارند که هیچ سروری در ایران نیست که بتواند به روز بوده و با سرور های خارج از کشور رقابت کند ، پارس گیم میخواهد خلاف این را ثابت کند و در هدف خود مصمم است .

شما هم می توانید همین حالا به صورت رایگان اکانت بسازید و به جمع ما بپیوندید ، مطمئن باشید برنامه هایی که برای تنوع در سرور ایجاد خواهد شد لحظه های خوشی را برای شما به رقم خواهد آورد و می توانید با دوستان خود خاطرات خوبی داشته باشید .

همه چیز محیاست مشکلات همچنان وجود دارد ولی در تلاش برای رفع آنها هستیم .

همین حالا به ما بپیوندید

[تصویر: 5413795fed1946f6b852.gif]

==================
خصوصیات سرور ( خودمونی ) :

من توی بیشتر سرور ها دیدم که Quest های اسکورت خراب هستند حتی در سرور های خارجی !! ولی اینجا خوشبختانه سالم هستند و باعث تعجب و کنجکاوی من شد ! .

بیشتر سرور ها میبنیم که Dungeon Finder کار نمیکنه ولی جالب هست بدونید اینجا تا 80 % کار میکرد !!!! خ

موتور Engineering رو که همه میشناسند کمتر جایی می بینید که بشه 2 نفر سوار این مونت شد ولی در اینجا کاملا سالم هست !!!

یکی از مشکلات ادیده اینس Utgarde Pinnacle باس Skadi هست که پرواز میکنه و باید با Harpoon بزنی تا بیاد پایین !! در این سرور هیچ مشکلی نداشت !!!

مشکل اینس Violet Hold در بیشتر سرور ها احساس میشه در اینجا کاملا به صورت بلیزارد بود !!! یکی از سخت ترین اینس هاست !! اینطوری نگاهش نکنید !

اینس Gundrak بدون مشکل کار میکنه و باید تمام باس ها را بزنی و آبجکت هایی که نزدیک باس هست فشار بدی تا آبجکت های بالا سقف بیوفته و روی پل قرار بگیره تا پل بچرخه و راهی بشه برای زدن باس آخر که در این سرور سالم هست !!

اینس Naxxramas حتی افکت Sapphiron هم کار میکنه ( ابتدا استخوان های Sapphiorn به زمین ریخته شده بعد که نزدیک میشه سر هم میشن و Sapphiron ظاهر میشه ) در این سرور سالم است !!!!

اینس Ahn'Kahet وقتی به باس آخر میرسی باس تورو به صورت اسکلت در میاره و کلا اسپل هاتم عوض میشه و باید توی اون حالت بهش اتک بدی !! جالبه نه ؟ توی این سرور سالم هست !!!!!!!!!!

اینس Azol'nerub باعث تعجب من شده بود که چطور همه باس هایی که پور از افکت هستند در اینجا سالم هستند !

هرچی بگم بازم کم هست !

نکته خوبش این هست که چیتر ها چپ و راست نمی چرخند بالای سرت چون سرور آنتی چیت بسیار کار آمدی داره !

سایت بسیار زیبایی داره مخصوصا با اون انجمن IPB که با سیستم آجاکس آدم کیف میکنه
[تصویر: 0edfe4ed8fa64ff4a875.gif]

خدمات سایت :

ساخت اکانت به صورت رایگان

تغییر نژاد هیرو ( این خیلی باحال هست ) اصلا ربطی به فان نداره

شناسنامه هیرو ( او خدای من با این گزینه می توانید شناسنامه هیرو خود را در امضا در دیگر انجمن ها استفاده کنید مثل Xfire تقریبا ) تازه خیلی خوشکل تر از اون هست !!! خیلی

لیست جریمه ها ( این هم که مشخص هست چیه نمایش لیست افراد جریمه شده )

تغییر رمز عبور درون سایت که به راحتی می توانید رمز عبور را تغییر بدهید

20 مبارز اول سرور ( این هم باحال هست و نشان میده 20 نفر اولی که تعداد کشته هاشون بالاتر بوده چه کسانی هستند )

و کلی امکانات که شرط می بندم عاشقش میشه ( افتخار ایران هست ! )

منتظر شما هستــــــــــــــــــم باید Alliance ها رو نجات بدیم و زیاد بشیم .

آدرس سایت : www.parsgame.ir

اسم هیرو منم Highlord توی Alliance هست مشخصات هیرو منم تو امضاء هست .

(آخرین ویرایش در این ارسال ۸۹-۴-۱۶ ۱۰:۳۱ عصر توسط RADON.)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
امتياز اين ارسال: 22+
شما نمی‌توانيد به اين ارسال امتياز دهيد.

RE: سرور WOW پارس آنلاین هم راه اندازی شد !
۸۹-۴-۱۷ ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #2
Angel Of Death
:|
*

گروه: کاربران برتر X2
محبوبیت: 110
مجموع امتیازات: 1572+

خدا خیرت بده.
خیلی وقت بود منتظر یک سرور خوبه ایرانی بودم که مجانی باشه که بتونم تابستونمو باهاش پر کنم فقط امیدوارم اینم مثل بقیه ی سرورا پر از چیتر نباشه و بسته نشه.(IranBlizz رو کی از یادش میره؟Lol2 Lol2 Lol2)
یا حق.

شاخ بازی ممونوع !!!
ترس از تهمورث جایز است --- اما مبارزه با تهمورث جایز نیست
امتياز اين ارسال: 4+

۸۹-۴-۱۷ ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #3
RADON
▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬
*

666 666 

خوشبختانه AntiCheat داره Big Grin ما که چیت زدیم Kick شدیم .

امتياز اين ارسال: -

۸۹-۴-۱۷ ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #4
Angel Of Death
:|
*

گروه: کاربران برتر X2
محبوبیت: 110
مجموع امتیازات: 1572+

Big Grin.
Anti Cheat داریم تا انتی چیت Big Grin.
به انتی چیت بیلزاردم می گن انتی چیت به انتی چیت ایران بلیزم میگفتن انتی چیت ولی فرقشون مثل اب و اتیشه Big Grin.
حالا صبر کن هنوز سرور خیلی معروف نشده و میانگین 50 تا هیرو بیشتر نداره واستا معروف شه بعضیا یه کارایی میکنن که ادم Jumpyer میشه Big Grin.تازه فقط چیت نیستش که باگ هم هستش.
راستی نمیدونی دیتابیسشون منگوسه یا نه؟

GreeN line نوشته است:سلام RADOn
چند جا توی متن خوندم که نوشتی:
"همه چیز محیاست مشکلات همچنان وجود دارد ولی در تلاش برای رفع آنها هستیم ."
یا
"همین حالا به ما بپیوندید"
اینطور که معلومه اگر اشتباه نکنم شما یه کاربر ساده نیستید که فقط از یه سرورWOW با خبر شدید و حالا میخواین همه رو از این سرور با خبر کنید من احساس میکنم این یه جور تبلیغ توی تبلیغ هم همیشه نمیشه همه چیز رو باور کرد بعد اگر سرور تازه راه افتاده شما چطور نزدیک 4000 Honor دارید !!؟؟؟مگر اینکه شما یا Admin باشید یا GM یا اینکه از ما خیلی حرفه ای تر باشید که توی این زمان کم همه رو توی BG با خاک یکسان کردید !
من توی این لینک دیدم نوشته افراد آنلاین 44/700 نفر یعنی فقط 700 نفر میتونن اینجا بازی کنن ؟؟؟
تنها نکته اینکه واقعا نظر منو توی این سرور بخودش جلب کرد استفاده این سرور WOW از سرور Parsonline توی تهران بوده که نوید یه Ping عالی رو به ایرانی های عزیز میده !
البته 4000 تا نه 44000 تا Big Grin.

شاخ بازی ممونوع !!!
ترس از تهمورث جایز است --- اما مبارزه با تهمورث جایز نیست
(آخرین ویرایش در این ارسال ۸۹-۴-۱۷ ۰۷:۲۰ عصر توسط Angel Of Death.)

۸۹-۴-۱۷ ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #5
GreeN line
کاربر GL
*

گروه: کاربران سایت X3
محبوبیت: 36
مجموع امتیازات: 83+

سلام RADOn
یا
اینطور که معلومه اگر اشتباه نکنم شما یه کاربر ساده نیستید که فقط از یه سرورWOW با خبر شدید و حالا میخواین همه رو از این سرور با خبر کنید من احساس میکنم این یه جور تبلیغ توی تبلیغ هم همیشه نمیشه همه چیز رو باور کرد بعد اگر سرور تازه راه افتاده شما چطور نزدیک 4000 Honor دارید !!؟؟؟مگر اینکه شما یا Admin باشید یا GM یا اینکه از ما خیلی حرفه ای تر باشید که توی این زمان کم همه رو توی BG با خاک یکسان کردید !
من توی این لینک دیدم نوشته افراد آنلاین 44/700 نفر یعنی فقط 700 نفر میتونن اینجا بازی کنن ؟؟؟
تنها نکته اینکه واقعا نظر منو توی این سرور بخودش جلب کرد استفاده این سرور WOW از سرور Parsonline توی تهران بوده که نوید یه Ping عالی رو به ایرانی های عزیز میده !

۸۹-۴-۱۷ ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #6
R.P.G
For the GamersLand
*

محبوبیت: 56
مجموع امتیازات: 770+

markeda1one 

خیلی سرور عالیی هست. یعنی سایتش که عالی بود.Big Grin

انشالا Wotlk دستم برسه و پچش کنم حتماً میام این سرور. مخصوصاً که Tag هم داره.Heart

[تصویر: rotate.php]
[تصویر: ach.png]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۸۹-۴-۱۷ ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #7
Quantic Dream
پیش به سوی آینده!
مديران انجمن

گروه: مديران انجمن
محبوبیت: 164
مجموع امتیازات: 2610+

BenjaminParker BrokenMystry 

من زیاد وارد نیستم و یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم باید ورژن بازی چند باشه تا بشه داخل این سرور بازی کرد؟

[تصویر: MassEffect3-logo.png]

از همه بابت غیبت طولانی عذرخواهی میکنم، دلیلش اسباب کشی و بطبع قطعی اینترنت بود.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۸۹-۴-۱۷ ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #8
R.P.G
For the GamersLand
*

محبوبیت: 56
مجموع امتیازات: 770+

markeda1one 

Quantic Dream نوشته است:من زیاد وارد نیستم و یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم باید ورژن بازی چند باشه تا بشه داخل این سرور بازی کرد؟

World of WarCraft: Wrath of The Lich King patch 3.3.3.a

یه Luncher خود سرور داره که باید اونو دانلود کنی (130 کیلوبایت) بعد اکانت بسازی و لانچ کنی.

من هنوز wotlk رو ندارم ایشالا شبنه دستم برسه و پچ کنم حتماً میام پارس آنلاین.

[تصویر: rotate.php]
[تصویر: ach.png]
(آخرین ویرایش در این ارسال ۸۹-۴-۱۷ ۱۰:۰۱ عصر توسط R.P.G.)
امتياز اين ارسال: 2+

۸۹-۴-۱۷ ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #9
RADON
▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬
*

666 666 

GreeN line نوشته است:سلام RADOn
یا

سلام درسته ولی انقدر هم تازه نیست 2 هفته هست Smile) ران هست و توی 1 هفته رفتیم Wintergrasp ! واقعا عالی Honor میده شب ها زیاد Alliance نمیاد WG ما هم کل Tower ها رو مینداختیم و نهایت استفاده رو از Honor های WG میبردیم البته فعلا برش داشتن 2 - 3 تا بگش رو رفع کنند ولی بماند چه تبانی هایی که نکردیم Lol2

جالب اینجاست که وقتی کسی رو میکشی Badge لول 70 میده که خیلی طرح باحالی شده !

راستی BG جدید هم رفتیم SOTA رو میگم خیلی LOL بود با تانک ریختن سرمون ما هم تیر بارونشون کردیم Cry در کل Horde ها خیلی قوی هستند

ظاهرا تا یک هفته XP هم بالاست زود بیاید Alliance بازی کنید . بای

(آخرین ویرایش در این ارسال ۸۹-۴-۱۷ ۱۰:۲۵ عصر توسط RADON.)
امتياز اين ارسال: 2+

۸۹-۹-۷ ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #10
RADON
▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬◙▬
*

666 666 

امروز خبر دار شدم سرور پارس گیم منفجر کرده Big Grin دیدم آپدیت چشم نوازی کرده ! اگر Global بود پلیر خارجی هم جذب میکرد از نظر من ....

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
صفحه ها (5): 1 2 3 4 5 >