مشخصات تاپيك "بازیهای کم حجم ایرانی"
به اشتراک گذاری موضوع
<?php _e('Twitter', 'Modern Style') ?> <?php _e('Facebook', 'Modern Style') ?>
تعداد پاسخ به تاپیک
21
آغاز کننده تاپیک
NVIDIA
تعداد بازدید تاپیک
9168
تنظیمات

پرش به انجمن:

نظر سنجی: این تاپیک را در چه سطحی میبینید؟
خوب
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظر سنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
صفحه ها (3): 1 2 3 >

Cool  بازیهای کم حجم ایرانی
۸۸-۱۰-۵ ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #1
NVIDIA
Geforce
*

گروه: کاربران برتر X2
موقعیت: غایب
محبوبیت: 152
مجموع امتیازات: 1417+

GameSoft 

سلام به کاربران و مدیران عزیز گیمرزلند و حامیان بازیهای ایرانی Friend2

به نظر من یکی از بهترین راه های حمایت از بازیهای ایرانی معرفی اونها در سایتها و وبلاگها و فروم های مختلفه، برای همین بر آن شدم که لینک دانلود مجموعه بازیهای مینی ساخته شده ایرانی را در یک مجموعه برای دانلود قرار بدم. البته این رو بنده آپلود نکردم و زحمتشو یک کاربر توی یه فروم دیگه کشیده، این هم لینک منبعش.

اسم بازیهاش هم از این قراره:

بازی رایانه ای او

نجات امیر محمد

غریبه ای از فضا

دروازه بانان

بازی فرار از اتاق

افسانه عمو پورنگ

توپ توپ

گوی و میدان

خط من

مبارز کوچک

نجات پسربچه از جنگل

مرد کوچک

کرم کشی

هزار تو

سرباز ایرانی

سودوکو 87

جورچین بازیها

سرزمین رویا

غورباقه های مهاجم

روباه زیرک

جوجه بی باک

جورچین

آب مایه حیات است

Mnf car

فقط جای بازیهای من خالی بود Punch البته من بازیهامو دیر به اونا معرفی کردم و اونا خبر نداشتن، ولی اگه قرار باشه مجموعه دیگه ای ساخته بشه بهشون میگم بازیهای منو هم قرار بدن Yeah Devil

حجم: 132 مگابایت
دانلود

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
امتياز اين ارسال: -
شما نمی‌توانيد به اين ارسال امتياز دهيد.

RE: دانلود مجموعه بازیهای ایرانی
۸۸-۱۰-۸ ۰۶:۱۷ صبح
ارسال: #2
Quantic Dream
پیش به سوی آینده!
مديران انجمن

گروه: مديران انجمن
موقعیت: آفلاین
محبوبیت: 164
مجموع امتیازات: 2610+

BenjaminParker BrokenMystry 

سلام من امروز اومدم که بازی هارو دانلود کنم اما متاسفانه راپیدشیر اجازه نمیده و تعداد محدود دانلود هم تموم شده آیا راه دیگه ای هست که من اینارو دانلود کنم ؟ برام خیلی مهمهHeart2

[تصویر: MassEffect3-logo.png]

از همه بابت غیبت طولانی عذرخواهی میکنم، دلیلش اسباب کشی و بطبع قطعی اینترنت بود.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

Cool  RE: دانلود مجموعه بازیهای ایرانی
۸۸-۱۰-۸ ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #3
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

hamidrezaghaneei نوشته است:سلام من امروز اومدم که بازی هارو دانلود کنم اما متاسفانه راپیدشیر اجازه نمیده و تعداد محدود دانلود هم تموم شده آیا راه دیگه ای هست که من اینارو دانلود کنم ؟ برام خیلی مهمهHeart2
اگه با دانلود از سایتهایی مثل راپدشیر مشکل دارید بهتون پیشنهاد میکنم حتما از نرم افزار FreeRapid Downloader که در این تاپیک معرفی کردم استفاده کنید. واقعا نرم افزار عالی و مفیدی هست. ok امکانات زیادی هم داره که با استفاده کردن ازش به قابلیتهاش پی میبرید. مثلا خود من چندی پیش لینکی از سایت راپیدشیر رو نمیتونستم دانلود کنم و می نوشت: Error و You want to download the following file ولی با استفاده از این نرم افزار به راحتی تونستم دانلودش کنم. Friend2

Cool  بازی ایرانی توپ و گل
۸۹-۱-۲۶ ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #4
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

توپ و گل
كاري از اميد صادقوند
اطلاعاتی درباره بازي:

بازي را ميتوان به دو صورت آسان و سخت به پايان رساند، كل مراحل بازي 35 مرحله مي باشد. به وسيله موس مي توان سبد زرد را جابه جا كرد و توپهايي كه به پايين پرتاب مي شود را جمع آوري كرد و امتياز بدست آورد. بايد سعي شود كه امتياز زرد بيشتر از قرمز شود در غير اين صورت رقابت را مي بازيد. هر مرحله اي كه توپي جديد افزوده مي شود توضيح كاملي در مورد آن داده مي شود. به وسيله كليد راست موس مي توان كل توپهاي وارد شده را بدست آورد.

ديگر اطلاعات:
گرافيك: معمولي
فيزيك: ODE
كنترول: موس

مدت ساخت: 2 ماه
انجین: DarkBasic PRO

حجم: 5.46 مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

امتياز اين ارسال: 7+

Huh  بازی ایرانی تتریس
۸۹-۱-۲۶ ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #5
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

تتریس اسم یه بازی خونه سازی ایرانی هست که حجم خیلی کمی هم داره. توی بازی با زدن کلید Space میتونید تترومینوها رو بچرخونید.

اسم بازی: Tetrorica
حجم: 1.86 مگابایت
دانلود

امتياز اين ارسال: 4+

Smile  بازی ایرانی Morir es Viver
۸۹-۱-۲۶ ۰۷:۵۲ صبح
ارسال: #6
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

Morir es Viver نام یک بازی ایرانی دیگه هست که با سبک پلتفورم ساخته شده و رنگهای به کار رفته در بازی سیاه و سفید هستند که به گفته سازنده بازی این کار باعث زیبا شدن اون هست.

کلیدهای حرکتی: چپ و راست
پرش: بالا

[تصویر: i18064_1.jpg]

دانلود با حجم 1.39 مگابایت

امتياز اين ارسال: 3+

RE: دانلود بازی ایرانی تتریس
۸۹-۱-۲۶ ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #7
EA Game
||| این منم |||
*

موقعیت: آفلاین
محبوبیت: 98
مجموع امتیازات: 931+

علاء جان ممنون ولی فکر کنم اسم بازی تتروریکا هستش نه تتریس که به نظر می رسه که خود تتروریکا هم برگرفته از شاهکار پاژینوف یعنی تتریس باشه
متاسفانه باید بگم که بازی خیلی بدیه و هیچ نوآوری توش نیست و تتریسی که آلکسی 20 سال پیش درست کرده بود خیلی بهتر از این بود

امتياز اين ارسال: 4+

Information  بازی ایرانی OLD MAN 1
۸۹-۲-۸ ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #8
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

اسم بازی: THE OLD MAN 1 (بازی پیرمرد 1)
ساخته شده توسط: D.a.i Game Studio
صداگذاری : ندارد

موضوع بازی :
در این بازی شما نقش پیرمردی را بازی میکنید که با بدست آوردن دندانهایش امتیاز بدست آورده و در آخر امتیاز خود را ثبت کنید.

[تصویر: OLD%20MAN%20WALPAPER.bmp]

دانلود با حجم 2.2 مگابایت

امتياز اين ارسال: 5+

Huh  بازی ایرانی اختلاف تصاویر نسخه 3
۸۹-۲-۸ ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #9
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

با بازی اختلاف تصاویر، دقت و سرعت عمل خود را محک بزنید. Thumb2

همه ما با بازی اختلاف تصویر آشنا هستیم. در این بازی، ۲ تصویر در اختیارتان قرار می‌گیرد که بین آن‌دو تفاوت‌هایی وجود دارد و شما باید آن‌ها را تشخیص داده تا بتوانید بازی را کامل کنید.
اکنون می‌توانید این بازی جالب و سرگرم‌کننده را به شکل جذاب‌تر درون رایانه خود بازی کنید و از آن لذت ببرید. شما باید مراحل را یک ‌به ‌یک پشت سر گذاشته تا بازی را به اتمام برسانید.

[تصویر: Ekhtelaf3.gif]

دانلود با لینک مستقیم (حجم: 940 کیلوبایت)

سایت سازنده: http://www.barnameha.com

امتياز اين ارسال: 3+

Huuh  بازی ایرانی Frog Invaders (مهاجمین قورباغه ای)
۸۹-۲-۱۱ ۰۸:۰۵ صبح
ارسال: #10
NVIDIA
Geforce
*

GameSoft 

بازي فوق با عنوان Frog Invadrs - مهاجمین قورباغه ای جدیدترین بازی استدیو بازی سازی Msh Games می باشد که با همکاری Fanaei Game Studio ساخته شده است. سبک بازی Action و جدید می باشد در این بازی سبکی جدیدی را تجربه می کنید، داستان بازی بدین شکل می باشد که یک نوع ماده توسط یک دانشمند در شهر حیوانات اختراع می شود و در اثر حادثه ای، این ماده به جوی آب ریخته شده و غورباقه هایی که در کنار دریاچه بودند از آب نوشیده و .... حال وظیفه شما به عنوان یک مامور پاک سازی و جلوگیری از شیوع این اپیدمی می باشد در هر مرحله ابزارهایی وجود دارد که موجب افزایش قدرت شما می شود. همچنین در هر مرحله بر تعداد و قدرت دشمنان افزوده می شود. شما باید مراحل را یکی پس از دیگری سپری کرده و با غول بازی مبارزه کنید و جنگل را از شر این موجودات خلاص کنید. بازی با نرم افزار Macromedia Flash 8.0 ساخته شده است.

توجه: در هنگام بازی جهت پرش از کلیدهای جهت نمای صفحه کلید و برای پرتاپ تیر از دکمه Space کیبرد استفاده کنید.

[تصویر: 9522frog-invaders-game.jpg]

حجم: 7.5 مگابایت
دانلود

امتياز اين ارسال: 6+

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
صفحه ها (3): 1 2 3 >