GamersLand Forums
حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - نسخه قابل چاپ

+- GamersLand Forums (http://www.gamersland.ir/forums)
+-- انجمن: بازی ها (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: راهنمايی و مشکلات (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 (/showthread.php?tid=4575)

حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۲ ۰۶:۱۴ عصر

سلام دوستان.
من اين بازيو همين الان نصب كردم.
نصب بدون مشكل انجام شدش.
اما موقع اجرا اين پيام رو ميده
[تصویر: 034650443132282_thumb.jpg]
.......................
بعد از اينكه كرك بازيو عوض كردم و از سايت دانلودها گرفتم.
ديگه حتي اونم نميداد ولي بازي بازم اجرا نشدش.
........................
دوستان خواهشا ميشه يه كرك سالم بزاريد... ممنون

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - Старый змей - ۸۹-۷-۲۲ ۰۶:۳۸ عصر

img.downloadha.com/Game/Crack/Medal%20Of%20Honor%202010%20New%20C​rack%20(http://www.Downloadha.com).rar
کل متن بالا لینک دانلود هست پس همش رو توی url تون کپی کنید

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - sawyer - ۸۹-۷-۲۲ ۰۶:۴۶ عصر

اگه 100 در صد crack سالم میخوای حتما برو gf.wiretarget.com همون اول صفحهmedal of honor crack رو گذاشتهThumb2

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۲ ۰۷:۰۱ عصر

ممنون دوستان مشكلم حل شدش... دستتون درد نكنه.

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - mori - ۸۹-۷-۲۲ ۰۸:۱۸ عصر

دوستانی که بازی رو گرفته ایا راضی کننده هست ؟

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - BIONICLE - ۸۹-۷-۲۲ ۰۸:۳۶ عصر

(۸۹-۷-۲۲ ۰۸:۱۸ عصر)mori نوشته است:  دوستانی که بازی رو گرفته ایا راضی کننده هست ؟
بیشتریا میگن که اصلا راضی کننده نیست ولی بنظرم ادم باید خودش تجربه کنهThumb2

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - joker - ۸۹-۷-۲۲ ۰۸:۳۸ عصر

(۸۹-۷-۲۲ ۰۸:۱۸ عصر)mori نوشته است:  دوستانی که بازی رو گرفته ایا راضی کننده هست ؟

اونقدرام که سایتا میگن بد نیست.در حد عالی هم نیست.

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۲ ۱۰:۳۵ عصر

(۸۹-۷-۲۲ ۰۸:۳۸ عصر)joker نوشته است:  

اونقدرام که سایتا میگن بد نیست.در حد عالی هم نیست.

ببين بازي نه بد هست نه خوب..
ايراد زياد داره.. يكيش هم مثلا همين ياروDUSTY تو اولين مرحله اي كه باهاشي... شب تاريك هستش... واين اقا عينك افتابي زده..
طرز اينكه بره اينكه از جايي بالا بري ... يكي دستت رو بگيره و بكشه بالا.. از مراحل اول MW2 الگو گيري شده... كه توش وقتي از كوه ميفتي كاپيتانت دستت رو ميگيره و ميكشه بالا...
گرافيكش هم چنگي به دل نميزنه... يعني بگم خيلي عجله كردن رو گرافيك بازي...
بازيو خيلي خواستن جذاب دربيارن... به خاطر همين هي سعي ميكنن به پلير شوك بدن... ولي اصلا هيچي حس نميكني...
بعدشم يه خورده تخيلي شده... كه مثلا 5 تا كماندو بتونن يه پايگاه رو تو روز روشن تسخير كنن... اونم درست از بدو ورود شروع كنن به جنگيدن...
در كل يه جاهايي دوباره از MW2 الگو گرفتن كه وقتي توي اولاي بازي يه در رو ميشكوني صحنه اهسته ميشه... و ميتوني حسابي تير بندازي..
...................
خيلي ميتونستن رو بازي كار كنن. تا جايي كه حتي اگه بازي رو اگه شاخ و برگشو زياد ميكردن و محيط هاي تكراري نميساختن... يا ماموريت هاي تكراري در طول يه مرحله نميداد ميتونست رو دست COD SERIES بياد... ولي با اين وجود تازه گرافيكش و گيم پليش و صدا گزاري و ... يك لول از COD 4 پايين تره.

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - baktash70 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۳:۳۳ صبح

سلام
من در مرحله 2 موندم
اونجایی که دارند با 3-4 تا ماشین حمله میکنند و من باید با دوربین محلشونو گزارش کنم و اسه کشتنشون
اما مشکل اینجاست بار اول مشکلی نداشت یعنی کلیک میکردم کار میداد اما از بازی در اومدم وقتی وارد شدم دیگه کار نمیداد انگار مشکل از کرک باشه.مثلا وقتی با دوربین روی دشمنا میرفتم مینوشت کلیک چپ رو بزنید اما هر چی میزدم کار نمیداد
توی این مرحله 3بار از دوربین استفاده میشه من بار 3 رو میگم والا بار اول کار داد
این کرک که توی سایت هم بود استفاده کردم کار نداد
چه کنم؟

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - mohsenevil - ۸۹-۷-۲۳ ۰۹:۲۸ صبح

من هم اینجایی که شما میگی گیر کردم.باید کلیک چپ باeباهم بگیری یه لیزر قرمز روش میاد.3تاشونو منفجر کردم اما دیگه4میشو هر کار میکنم نمیشه.اگر کسی میدونه بگه.

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - babak au ditore - ۸۹-۷-۲۳ ۰۱:۰۵ عصر

آقا من کرک گیرم نیومد .
یه دونه بزارید (لطفا)Cry

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - baktash70 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۱:۴۳ عصر

سلام
واسه من که این کلیک چپ+ کلید e هم کار نداد
لامصب یه کرک درست حسابی هم گیر نمیاد
Cry

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - farhad828 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۴:۵۹ عصر

سلام . من تو قسمت 4 بازی گیر کردم. 2 تا هلی کوپتر با هم در حال پرواز هستیم و یک سری آموزش های تیر اندازی میدن . وقتی کمی جلوتر میریم . صفحه سیاه وسفید میشه و میره پشته یک صفحه دوربین مانند . وباید افرادی که مشغول پرتاب روکت دستی هستن را باید بزنی من همشونو میزنم ولی باز میاین . یک مستطیل کوچک هست باید یک کاری کنم . ولی نمیدونم چیکار ؟؟؟؟؟Where

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - baktash70 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۵:۰۲ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۴:۵۹ عصر)farhad828 نوشته است:  سلام . من تو قسمت 4 بازی گیر کردم. 2 تا هلی کوپتر با هم در حال پرواز هستیم و یک سری آموزش های تیر اندازی میدن . وقتی کمی جلوتر میریم . صفحه سیاه وسفید میشه و میره پشته یک صفحه دوربین مانند . وباید افرادی که مشغول پرتاب روکت دستی هستن را باید بزنی من همشونو میزنم ولی باز میاین . یک مستطیل کوچک هست باید یک کاری کنم . ولی نمیدونم چیکار ؟؟؟؟؟Where

داداش شما از چه کرکی استفاده میکنی؟
میتونی آپلودش کنی؟
من توی مرحله 2 موندمCry

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۳ ۰۵:۳۷ عصر

دوستان من توي مرحله ي.... نميدونم...
ولي براتون توضيح ميدم..
همون مرحله اي كه بهتون يه چهار چرخه ميده توي اول بازي.
ست اول كه بابا DUSTY ميريم. توي يه پايگاه چن نفرو ميكشيم و ...
دوباره سوار موتور 4 چرخه ها ميشيم و ميريم توي يه پايگاه ديگه به صورت مخفي توي كاميونها يه بسته ميزاريم...
بعدش دوباره سوار يه چهار چرخه ميشيم و ميريم سمت كوهستان كه اونجا.. DUSTY جدا ميشه مسيرش و MOTHER به همراه دونفر ديگه منو همراهي ميكنن....
توي كوهستان بعد از اين كه 4 نفري ميجنگيم....
اين يارو MOTHER ميگه كه CLEAR,GO. بعدش همشون ميان از يه صخره ميرن بالا...
ولي من نميتونم برم بالا... حتي كسي هم نمياد دستم نميگيره بعدش اون MOTHER ميگه...COME ON RABBIT .. ولي نميشه بالا رفت...
اينم عكساش ... ببخشيد بهتر از اين نميشد ديه...
[تصویر: 05249432346012.jpg]
[تصویر: 281521719009183.jpg]
[تصویر: 58438671844425.jpg]
..................
ممنون ميشم كه كمكم كنيد....

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - farhad828 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۵:۵۱ عصر

شما هنگام نصب بازی 2 تا انتخاب داری :
1 : Disc Authentication
Online Authentication : 2
گزینه دوم را انتخاب کن .
و کرک زیر را تو مسیره بازی کپی کن .
حجم : 14 MB

http://gf.wiretarget.com/mh/tvm-moh10.7z

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - baktash70 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۱۰ عصر

سلام
دوست عزیزpci میتونی کرکی که داری استفاده میکنی رو آپلود کنی؟
farhad828 عزیز من وقتی بازی رو نصب کردم اصلا برام هیچکدوم نیومد.انگار که اصلا نیازی به سریال نداره
این فایلی هم که دادی استفاده کردم اما بازم مشکل ادامه داشت
چه کنم دیگه؟چطوریه که دوستان ایقدر رفتند جلو اما من توش موندم
واسه بار اول کار داد اما بارهای بعد دیگه کار نداد

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - farhad828 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۱۳ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۱۰ عصر)baktash70 نوشته است:  سلام
farhad828 عزیز من وقتی بازی رو نصب کردم اصلا برام هیچکدوم نیومد.انگار که اصلا نیازی به سریال نداره

دوست عزیز مشکل از بازی شماست . برای این بازی 3 تا کرک اومده که من آخری و کاملترین و برای شما گذاشتم .
دوست عزیز اگه از ویندوز 7 استفاده می کنی بعد از کپی کرک مراحل زیر را هم برو :

1 . در قسکت استارت CMD را تایپ کنید .
2 . جمله ی bcdedit.exe / set nx AlwaysOff را تایپ کنید و سپس Enter را فشار دهید .
3 . صفحه را بسته و سیستم را ریبوت کنید .
4 . اگر متن بالا جواب نداد این را تایپ کنید :
bcdedit.exe / set {current} nx AlwaysOff
(۸۹-۷-۲۳ ۰۵:۳۷ عصر)pci نوشته است:  دوستان من توي مرحله ي.... نميدونم...
ولي براتون توضيح ميدم..
دوباره سوار موتور 4 چرخه ها ميشيم و ميريم توي يه پايگاه ديگه به صورت مخفي توي كاميونها يه بسته ميزاريم...
بعدش دوباره سوار يه چهار چرخه ميشيم و ميريم سمت كوهستان كه اونجا.. DUSTY جدا ميشه مسيرش و MOTHER به همراه دونفر ديگه منو همراهي ميكنن....
ولي من نميتونم برم بالا... حتي كسي هم نمياد دستم نميگيره بعدش اون MOTHER ميگه...COME ON RABBIT .. ولي نميشه بالا رفت...
http://www.img4up.com/up2/05249432346012.jpg
http://www.img4up.com/up2/281521719009183.jpg
http://www.img4up.com/up2/58438671844425.jpg
..................

دوست عزیز من این مراحل را دیشب بازی کردم . ولی چون خیلی خسته بودم خوب یادم نمیاد چیکار کردم . ولی تا اونجایی که یادم میاد داخل این مرحله همش با DUSTY هستیم یا با DUSTY و بقیه اعضا . یادم نمیاد DUSTY از گروه جدا شده باشه . من این مرحله از اول بازی میکنم و جوابشو بهت میدم .

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - ahmadnice - ۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۴۳ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۴:۵۹ عصر)farhad828 نوشته است:  سلام . من تو قسمت 4 بازی گیر کردم. 2 تا هلی کوپتر با هم در حال پرواز هستیم و یک سری آموزش های تیر اندازی میدن . وقتی کمی جلوتر میریم . صفحه سیاه وسفید میشه و میره پشته یک صفحه دوربین مانند . وباید افرادی که مشغول پرتاب روکت دستی هستن را باید بزنی من همشونو میزنم ولی باز میاین . یک مستطیل کوچک هست باید یک کاری کنم . ولی نمیدونم چیکار ؟؟؟؟؟Where

دوست عزیز باید ابتدا بری رو اون هدف مستطیل شکل و بعد کلید شماره 4 بالای کیبرد رو فشار بدی تا راکت شلیک بشه !!! در کل در این تیکه بازی 3 تا هدف داری که بعد از اولی باید سه تای دیگر را به همین شکل که توضیح دادم نابود کنی !Thumb2
باید به دوستان بگم که این بازی 99% تقلید از سری CALL OF DUTY است و اصلا برای من جذاب نبود !

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - baktash70 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۷:۱۴ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۱۳ عصر)farhad828 نوشته است:  [quote='baktash70' pid='39446' dateline='1287150053']
سلام

دوست عزیز مشکل از بازی شماست . برای این بازی 3 تا کرک اومده که من آخری و کاملترین و برای شما گذاشتم .

2 . جمله ی bcdedit.exe / set nx AlwaysOff را تایپ کنید و سپس Enter را فشار دهید .
[quote='pci' pid='39442' dateline='1287148062']

سلام
من این فرمان رو میزنم اما ارور میده : An unknown command was specified.
Run "bcdedit /?" for command line assistance.
والا منم همون بازی رو گرفتم که بقیه گرفتن.
راهی نداره یعنی؟
تازه منم ندیدم که بازی مشکل داشته باشه تا بوده مشکل از کرک بوده
همچین مشکلاتی هم واسه من برای بازی ac 2 هم بوده
شما که باید بهتر بدونید
تو رو خدا کمک کنید بدجور گیرمCry

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - farhad828 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۷:۳۱ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۱۳ عصر)farhad828 نوشته است:  
(۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۱۰ عصر)baktash70 نوشته است:  سلام

ولي براتون توضيح ميدم..
http://www.img4up.com/up2/05249432346012.jpg
http://www.img4up.com/up2/281521719009183.jpg
http://www.img4up.com/up2/58438671844425.jpg
..................

دوست عزیز من این مراحل را دیشب بازی کردم . ولی چون خیلی خسته بودم خوب یادم نمیاد چیکار کردم . ولی تا اونجایی که یادم میاد داخل این مرحله همش با DUSTY هستیم یا با DUSTY و بقیه اعضا . یادم نمیاد DUSTY از گروه جدا شده باشه . من این مرحله از اول بازی میکنم و جوابشو بهت میدم .

دوست عزیز من این مرحله رو دوباره بازی کردم . این چیزی که شما گفتی مربوط میشه به مرحله بعد که DUSTY هم در کار نیست . تو این مرحله هم هر جا دیدی mother و Preacher از شما جدا شدن شما باید به همراه Voodoo
بری . وتوسط دکمه 4 مکان های مشخص شده را هدف بگیری تا بمباران بشه .
پس اونجایی که گیرر کردی بگرد دنبال اون Voodoo با دکمه H می تونی این کارو بکنی . H ماموریت فعال را نشان می دهد .

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۳ ۰۷:۳۳ عصر

كرك من اينه... از سايت دانلود ها...

http://www.downloadha.com/

همون پست اولشه

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - farhad828 - ۸۹-۷-۲۳ ۰۷:۳۸ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۷:۳۳ عصر)pci نوشته است:  كرك من اينه... از سايت دانلود ها...

http://www.downloadha.com/

همون پست اولشه

این کرک هم خوبه . تنها فرق کرک 3 که برای دانلود گذاشتم با این کرک کمتر شدن مشکلات گرافیکی و باگ هاست هست .
(۸۹-۷-۲۳ ۰۶:۴۳ عصر)ahmadnice نوشته است:  

دوست عزیز باید ابتدا بری رو اون هدف مستطیل شکل و بعد کلید شماره 4 بالای کیبرد رو فشار بدی تا راکت شلیک بشه !!! در کل در این تیکه بازی 3 تا هدف داری که بعد از اولی باید سه تای دیگر را به همین شکل که توضیح دادم نابود کنی !Thumb2
باید به دوستان بگم که این بازی 99% تقلید از سری CALL OF DUTY است و اصلا برای من جذاب نبود !

تشکر . اصلا فکر نمیکردم از داخل هلی کوپتر هم بشه با دکمه 4 بمباران کنیم !!! . بازم ممنون .

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - babak au ditore - ۸۹-۷-۲۳ ۰۸:۲۳ عصر

من هر کرکی رو که دانلود میکنم اکسترکت نمیشه .
چی کار کنم ؟Brunt

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۳ ۰۸:۳۰ عصر

داداش من برو برنامه ي win rar رو دانلود كن بعد از نصب بيا كرك هايي مثل همون كرك من رو باهاش باز كن....
راستي اين كرك يه فايل داره به اسم سريال نامبر ... به كار من كه نيومد پس نياز نيستش كه بخوايد تو محل نصب كنيد
اين مسيريه كه بايد كركو كپي كنيد..
my compyter-your drive-electronic arts-medal of honor-binaries
بعد از ريختن كرك سيستم رو يه دور ريست كنين.. بعدش بازي اجرا ميشه...

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - Angel Of Death - ۸۹-۷-۲۳ ۰۹:۰۶ عصر

احسان منم همین جایی که تو گیر کرده بودی ، گیر کردم ، بعد یه بار بازی رو از Last Chekpoint آوردم درست شد !!!!

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - farhad828 - ۸۹-۷-۲۳ ۱۰:۳۲ عصر

(۸۹-۷-۲۳ ۰۸:۳۰ عصر)pci نوشته است:  داداش من برو برنامه ي win rar رو دانلود كن بعد از نصب بيا كرك هايي مثل همون كرك من رو باهاش باز كن....
راستي اين كرك يه فايل داره به اسم سريال نامبر ... به كار من كه نيومد پس نياز نيستش كه بخوايد تو محل نصب كنيد
اين مسيريه كه بايد كركو كپي كنيد..
my compyter-your drive-electronic arts-medal of honor-binaries
بعد از ريختن كرك سيستم رو يه دور ريست كنين.. بعدش بازي اجرا ميشه...

دوست عزیز اون سریال نصب بازی می باشد . نسخه های اصلی برای نصب به این سریال احتیاج دارند .
(۸۹-۷-۲۳ ۰۹:۰۶ عصر)Angel Of Death نوشته است:  احسان منم همین جایی که تو گیر کرده بودی ، گیر کردم ، بعد یه بار بازی رو از Last Chekpoint آوردم درست شد !!!!

این بازی تا زمانی که کرک اصلی نیاد بازم مشکل خواهد داشت . من هم تو بعضی مراحل گیر میکردم . از بازی میومدم بیرون دوباره می رفتم داخل درست می شد . حتی مراحلی که تمام کرده بودم را دوباره بازی میکردم جایی که قبلا گیر نکرده بودم گیر می کرد .

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - mohsenevil - ۸۹-۷-۲۳ ۱۰:۵۳ عصر

هرکی توی اهواز زندگی میکنه بره از بازار بزرگ سرزمین رایانه بازی رو بخره کرک بازی همیچیش ردیف من خریدم هیچ مشکلی هم ندارم الان هم مرحله ی6هستم.evil.mohsen@yahoo.com

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - pedro - ۸۹-۷-۲۴ ۰۵:۴۱ عصر

اقا من تو بازی مشکل دارم:
اونم اینکه تو بازی سلاح دو دستم رند نمشه ( دیده نمیشه ) مشکل از کجاست؟

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - pedro - ۸۹-۷-۲۵ ۰۴:۴۷ عصر

واقعا تو این سایت کسی نیست؟

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - BIONICLE - ۸۹-۷-۲۵ ۰۸:۰۲ عصر

(۸۹-۷-۲۵ ۰۴:۴۷ عصر)pedro نوشته است:  واقعا تو این سایت کسی نیست؟

عزیز خب ما چی بگیم بزار دوتا دلیل بیارم : 1 . کارت گرافیکت قدیمیه 2 . کارت گرافیکت با بازی سازگار نیست . شاید مشکلت یکی از همینا باشهThumb2

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - mohsenevil - ۸۹-۷-۲۵ ۰۹:۴۸ عصر

من که امروز ظهر ساعت2تمامش کردم.مرحله هاش خیلی کمه.کلان وقی تمام شد افسرده شدم

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۷-۲۵ ۱۰:۳۸ عصر

(۸۹-۷-۲۴ ۰۵:۴۱ عصر)pedro نوشته است:  اقا من تو بازی مشکل دارم:
اونم اینکه تو بازی سلاح دو دستم رند نمشه ( دیده نمیشه ) مشکل از کجاست؟

ببين امكان داره مشكل از نصب بازي يا كرك يا سخت افزارت باشه...
ولي 90 درصد شايد بره كرك باشه... چون من روي كرايسيس اين مشكلو داشتم كه با تعويض كرك درست شد...

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - sawyer - ۸۹-۷-۲۵ ۱۰:۴۴ عصر

ببینید این بازی برای ما ایرانی ها ساخته نشده که فقط میشینیم single player بازی رو انجام میدیم.این بازی فروشش فقط بخاطره بخش multiplaye بازی بود که علاقه مندان به سبک first person shooter بتونن خودشون برای غولی به نامی black ops اماده کنند چون سبک multiplayer شبیه به modern warfare2 بود با این که این بخش رو dice سازنده ی bad company ساخته بود!!!!!!!!!medal of honor بیشتر نقش پیش غذایی برایblack ops دارد پس زیاد ازش دلخور نشید چون هر چه قدر هم دلخور باشید با امدنه black ops از بین میره.

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - pedro - ۸۹-۷-۲۶ ۰۷:۱۱ عصر

بچه ها راست میگین فکر کنم مشکل از کرک باشه ولی دیگه دیر شد بازی رو تموم کردم اونم بدون دیده شدن اسلحه ( اصلا ندونستم با چی میجنگم!!!!!!!!)

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - oommiidd62 - ۸۹-۷-۲۷ ۱۱:۱۳ عصر

اقا يكي كمك كنه اوايل بازي تو برجك نميتونم بمبارو رو ماشينها هدايت كنم فقط ميگه موس چپ رو رو هدف نگهدارم 3 روزه اينجا گير كرد

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - STORM - ۸۹-۷-۳۰ ۱۲:۱۰ صبح

آقا يکی به من بگه اون دوشکايه رو چجوري بايد بکشيش؟
هرچي تير بود روش خالي کردم افاقه نکرد.(مشکل از کرکه؟)

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - A_LINE_DARK - ۸۹-۷-۳۰ ۱۲:۲۴ صبح

(۸۹-۷-۲۷ ۱۱:۱۳ عصر)oommiidd62 نوشته است:  اقا يكي كمك كنه اوايل بازي تو برجك نميتونم بمبارو رو ماشينها هدايت كنم فقط ميگه موس چپ رو رو هدف نگهدارم 3 روزه اينجا گير كرد

دوست من وقتی توی برجک هستی با اون دستگاه وقتی خودش علامت میده باید ماشینارو بزنی به همین ترتیب پیش بری میتونی چند بار امتحان و شما هم در واقع چند نوع تیر و بمب هم دارید که تیر برای ادم های کنار هم خوبه و موشک هم برای ماشین ها دوباره میگم حمواست باشه هر جا که خودش بهت میگه داره ماشین و تانک میاد بزن

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - STORM - ۸۹-۷-۳۰ ۱۲:۵۸ صبح

(۸۹-۷-۳۰ ۱۲:۲۴ صبح)A_LINE_DARK نوشته است:  
(۸۹-۷-۲۷ ۱۱:۱۳ عصر)oommiidd62 نوشته است:  اقا يكي كمك كنه اوايل بازي تو برجك نميتونم بمبارو رو ماشينها هدايت كنم فقط ميگه موس چپ رو رو هدف نگهدارم 3 روزه اينجا گير كرد

دوست من وقتی توی برجک هستی با اون دستگاه وقتی خودش علامت میده باید ماشینارو بزنی به همین ترتیب پیش بری میتونی چند بار امتحان و شما هم در واقع چند نوع تیر و بمب هم دارید که تیر برای ادم های کنار هم خوبه و موشک هم برای ماشین ها دوباره میگم حمواست باشه هر جا که خودش بهت میگه داره ماشین و تانک میاد بزن

سلام
نه منظورم اين مرحله نيست ،‌ اونجايي که بالايه يه تپه ماننده...
راه ديگه اي هم واسه بالا رفتن نيست.

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - A_LINE_DARK - ۸۹-۷-۳۰ ۱۱:۲۶ صبح

(۸۹-۷-۳۰ ۱۲:۵۸ صبح)STORM نوشته است:  
(۸۹-۷-۳۰ ۱۲:۲۴ صبح)A_LINE_DARK نوشته است:  

سلام
نه منظورم اين مرحله نيست ،‌ اونجايي که بالايه يه تپه ماننده...
راه ديگه اي هم واسه بالا رفتن نيست.

دوست من ادررس دقیق تر بده کا هستی شب هست یا روز من الان اونجاش هستم که از هلی کو پتر میای پایین با دوستات

حالا بزار تا من امروز ظهر بازی کنم تا ببینم به جایی که تو میگی میرسم یا نه

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - navid - ۸۹-۸-۴ ۰۲:۱۵ عصر

اقایون سلام
من این بازی رو تو 1 روز تموم کردم اونم hard.
اگه مشکلی در بازی دارید یا دقیق عرض کنید یا عکس از بازی بزارید.
موفق باشید

RE: مشكل در بازی Medal of Honor 2010 - ALTAIER - ۸۹-۸-۷ ۰۲:۰۲ عصر

(۸۹-۸-۴ ۰۲:۱۵ عصر)navid نوشته است:  اقایون سلام
من این بازی رو تو 1 روز تموم کردم اونم hard.
اگه مشکلی در بازی دارید یا دقیق عرض کنید یا عکس از بازی بزارید.
موفق باشید

شما تو چند ساعت تموم کردیش؟

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - amir-soccer - ۸۹-۸-۷ ۰۲:۱۳ عصر

ولي براتون توضيح ميدم..
..................

سلام من این بازی رو تموم کردم
اگه یه نگاهی پشتت بندازی باید یه موشک انداز رو نابود کنی بعد هر وقت نابودش کردی برو پیش یارات و دستشون رو بگیر و برو بالا

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - navid - ۸۹-۸-۷ ۰۸:۴۶ عصر

(۸۹-۸-۷ ۰۲:۱۳ عصر)amir-soccer نوشته است:  [quote='pci' pid='39442' dateline='1287148062']
دوستان من توي مرحله ي.... نميدونم...
ولي براتون توضيح ميدم..
..................

دوست عزیز برو همون جا وایسا تا دوستت که اومد بعدش f رو بگیر برو بالا.
موفق باشید.

مرحله هلی کوپتر - saeid shirzadi - ۸۹-۸-۸ ۱۲:۰۵ صبح

اقا تورو خدا کمک کنین من تو اون مرحله که سوار هلی کوپتر شروع میشه که پشت اسلحه هلی کوپتر نشسته که باید از دور چندتا خمپاره اندازو بزنی گیر کردم.هر چی خمپاره انداز هست میزنم ولی همینطوری میان.اینگار تمومی نداره.کسی اینجا رو رد کرده؟تورو خدا جواب بدین

RE: مشكل در بازي Medal of Honor 2010 - saeid shirzadi - ۸۹-۸-۸ ۱۲:۱۰ صبح

(۸۹-۷-۲۳ ۰۹:۲۸ صبح)mohsenevil نوشته است:  من هم اینجایی که شما میگی گیر کردم.باید کلیک چپ باeباهم بگیری یه لیزر قرمز روش میاد.3تاشونو منفجر کردم اما دیگه4میشو هر کار میکنم نمیشه.اگر کسی میدونه بگه.

3تا که تازه اولشه بعدش 4-5تا تانک و 4-5تا ماشین دیگه هم میاد که باید بزنی.کلا اونجا یکم سخته ولی چند بار سعی کنی میتونی تمومش کنی.من اونجا رو رفتم.کلا سعی کن وقتی ماشینا و تانکا وایسادن اونوقت بزن البته باید سرعت عملت بالا باشه.

RE: مرحله هلی کوپتر - PhOEnIX - ۸۹-۸-۸ ۱۲:۱۲ صبح

(۸۹-۸-۸ ۱۲:۰۵ صبح)saeid shirzadi نوشته است:  اقا تورو خدا کمک کنین من تو اون مرحله که سوار هلی کوپتر شروع میشه که پشت اسلحه هلی کوپتر نشسته که باید از دور چندتا خمپاره اندازو بزنی گیر کردم.هر چی خمپاره انداز هست میزنم ولی همینطوری میان.اینگار تمومی نداره.کسی اینجا رو رد کرده؟تورو خدا جواب بدین

هيچي.. عدد 4 روي كيبوردت نگه دار و بعدش با راكت بزن بهشون.

RE: مشكل و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - saeid shirzadi - ۸۹-۸-۸ ۱۲:۲۶ عصر

مرسی از کمکت pci جوووووووووووووون

RE: مشكل و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - mrunsung - ۸۹-۸-۸ ۰۳:۳۲ عصر

منم توی همون مرحله 2 جایی که باید با دوربین ماشینارو نابود کنی گیر کردم . یعنی همونطور که دوستان گفتن فقط سه بار میشه از اون وسیله استفاده کرد و بعدش دیگه غیر فعال میشه . کسی راه حلی به نظرش نمیرسه ؟ سه مدل کرک هم امتحان کردم نشد

RE: مشكل و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - navid - ۸۹-۸-۸ ۰۴:۵۰ عصر

(۸۹-۸-۸ ۰۳:۳۲ عصر)mrunsung نوشته است:  منم توی همون مرحله 2 جایی که باید با دوربین ماشینارو نابود کنی گیر کردم . یعنی همونطور که دوستان گفتن فقط سه بار میشه از اون وسیله استفاده کرد و بعدش دیگه غیر فعال میشه . کسی راه حلی به نظرش نمیرسه ؟ سه مدل کرک هم امتحان کردم نشد

دوست عزیز
دوربین غیر فعال نمیشه شما باید غلتک موس را به بالا یا پایین بدی تا از موشکهای دیگر استفاده بشه.شما باید نشونه روی تانکها با دو بار چپ کلیک فشار بده و موس را روی تانکها نگه دار تا موشک بیاد و منفجر بشه و........همین جوری ادامه بده باید سریع این کار انجام بدی تا به شما نرسه.
موفق باشید

RE: مشكل و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۸-۸ ۰۵:۵۵ عصر

نه اخه جالب اينجاست... من يه بازي رو روي 3 تا سيستم نصب كردم...
و فقط روي سيستم خودم اين مشكلو توي اين مرحله نديدم.....
روي يكي كه فقط ماشيناي زاست رو ميشد زد...
رو يكي هم كه 2 تا موشك بيشتر نيست كه بزنه و هيچ سلاح ديگه اي هم نيست...
احتمال كوچيكي ميره كه يه باگ زير ذره بيني باشه... به نظر من از همين كرك هايي كه دوستان گذاشتن استفاده كن ببين چي ميشه...

RE: مشكل و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - mrunsung - ۸۹-۸-۸ ۰۸:۵۱ عصر

نوید جان خودم میدونم باید با غلتک عوض کنم . میدونم باید همه ماشینارو بزنی ولی همونطور که pci جان گفتن بعد از دو شلیک دیگه هیچ کدوم از وسیله های چه بمب یا چه اون مسلسله به هیچ وجه لود نمیشن . یعنی در واقع فقط باید بشینی و باختنتو تماشا کنی . کرک ZHONGGUO ،کرک سایت دانلود ها ، کرک CloudShadow ، کرک TRiViUM این 4تارو امتحان کردم فرقی نکرد که نکرد ... اگه دوستان بازم کرکی سراغ دارن بگن اسمشو ممنون میشم

RE: مشكل و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - navid - ۸۹-۸-۹ ۱۲:۵۲ عصر

(۸۹-۸-۸ ۰۸:۵۱ عصر)mrunsung نوشته است:  نوید جان خودم میدونم باید با غلتک عوض کنم . میدونم باید همه ماشینارو بزنی ولی همونطور که pci جان گفتن بعد از دو شلیک دیگه هیچ کدوم از وسیله های چه بمب یا چه اون مسلسله به هیچ وجه لود نمیشن . یعنی در واقع فقط باید بشینی و باختنتو تماشا کنی . کرک ZHONGGUO ،کرک سایت دانلود ها ، کرک CloudShadow ، کرک TRiViUM این 4تارو امتحان کردم فرقی نکرد که نکرد ... اگه دوستان بازم کرکی سراغ دارن بگن اسمشو ممنون میشم

من خودم کرک از سایت دانلودها گرفته بودم وهیچ مشکلی نداره و از کرک شما هم نیست .من تو این مرحله اصلا این مشکلی نداشتم بمب ها هم تموم نمیشه .اگه یه کم دقت کنی دوباره غلتکو بالا بده بعدش باید اینتر رو فشار بدی .
موفق باشید.

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - mrunsung - ۸۹-۸-۱۲ ۰۱:۳۱ صبح

خب بالاخره رد کردم این مزحلرو . دوستانی که این مشکلو دارن تنها راحش اینه کلآ مرحله دوم رو یه بار از نو بازی کنن و وقتی به اونجا رسیدن یه ضرب بدون اینکه ببازن رد کنن . دقت کنین اگه یه بارم اونجا ببازید دوباره باید از اول بازی کنین و مثل قبل خمپاره انداز ها لود نمیشن . اگه یه ضرب برین همشون کامل پشت سر هم لود میشن . موفق باشید

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - exipser - ۸۹-۸-۱۹ ۰۳:۰۶ عصر

salam yeki behem komak koneh!
inja moondam vagti az tonel mikham rad besham , mimiram
http://img825.imageshack.us/img825/7470/36711672.jpg

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - PhOEnIX - ۸۹-۸-۱۹ ۰۳:۱۷ عصر

بيزحمت يكم توضيح بده كدوم مرحله هستي تا كمكت كنيم.... توي اين عكس كه والا چيزي جز يه تفنگ و يه مسير .. معلوم نيست...يه توضيح بده ..

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - exipser - ۸۹-۸-۱۹ ۰۳:۱۹ عصر

mamnun az inke online hasti.
alan behet migam
tu marhale rescue the rescures
tu marhale rescue the rescures
آقاحللللللللللللللللللللللله!
یکی دیگه از مشکلات گنده این بازی!

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - 4017555 - ۸۹-۸-۱۹ ۰۹:۴۰ عصر

سلام دوستان من تو مرحله فکر کنم دوم باشم ! همونطور که توی عکس زیر میبینید اینجا گیر کردم هر چی اینها را میکشم دوباره باز یکسری دیگه میان ! کلافه شدم ! نه 4 کار میکنه نه هیچ چیز دیگه ای . هر چی کرک هم بود تست کردم ...
این را هم اضافه کنم که از بالای تپه دارم با تفنگ دوربین دار اینها را میکشم و یکسری را کشتم و نیروهای خودم رفتن و اینها موندن که تمومی ندارن !
[تصویر: 43326845.jpg]

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - raminlove - ۸۹-۸-۱۹ ۰۹:۵۱ عصر

to xbox ke in moshkel nabod

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - shs66 - ۸۹-۸-۲۴ ۰۱:۵۳ عصر

من دیدم یکی دو نفر مشکل دیده نشدن اسلحه تو بازی رو داشتن،منم همین مشکلو داشتم،کسی نمیدونه چجوری درست میشه؟

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - himylove - ۸۹-۹-۴ ۰۲:۵۰ عصر

سلام
کمک کمک
من تو یه مرحله گیر کردم
اون مرحله ای که اولش با دوستات با چند تا هلکوپتر وارد یه منطقه میشید بعدش یکی از هلکوپتر ها رو با راکت میزنن.یادتون اومد؟
اون مرحله رو که ادامه میدم یه جایی هست که روی یه تپه یه تیر بار قرار داره و جای زیادی هم برای کاور گرفتن نیست
چند تا خونه اطراف هست که نمیشه رفت توش
هرکاری میکنم نمیتونم تیر بارو با نارنجک نابود کنم هرچی هم فرد پشت تیر بارو میکشم باز یکی دیگه میاد جاش
یک ساعت هم که افغانی بکشی بازم میان هیچ جوری هم نمیشه به تیر بار رسید
لطفا کمکم کنید
الان سه روزه تو این مرحله گیر کردم نمیتونم رد شم
در ضمن بلد نیستم عکس بزارم مگرنه میزاشتم

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - meysam_fatemi - ۸۹-۹-۹ ۰۹:۱۶ صبح

دوستان من تو بازی یه جاش گیر کردم
اونجایی که ما 4 تا میریم بالای یه برج و وقتی به اونجا میرسیم دیگه نمیشه کاری کرد و اسلحه ها هم عمل نمیکنم و نمیدونم چی کار کنم و هیچ نشانه ای برای ادامه بازی نیست
ممنون میشم کمکم کنید
میثم

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - farajollahi - ۸۹-۹-۱۹ ۰۷:۲۱ صبح

(۸۹-۹-۴ ۰۲:۵۰ عصر)himylove نوشته است:  سلام
کمک کمک
من تو یه مرحله گیر کردم
اون مرحله ای که اولش با دوستات با چند تا هلکوپتر وارد یه منطقه میشید بعدش یکی از هلکوپتر ها رو با راکت میزنن.یادتون اومد؟
اون مرحله رو که ادامه میدم یه جایی هست که روی یه تپه یه تیر بار قرار داره و جای زیادی هم برای کاور گرفتن نیست
هرکاری میکنم نمیتونم تیر بارو با نارنجک نابود کنم هرچی هم فرد پشت تیر بارو میکشم باز یکی دیگه میاد جاش
لطفا کمکم کنید

من هم دقیقا یک هفته ست که تو این مرحله گیر کردم از دوستانی که بازی رو رفتن خواهش میکنم راهنمایی کنن ممنون

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - Jack Bauer - ۸۹-۹-۱۹ ۱۰:۴۳ صبح

یه عکس از جایی که گیر افتادین بزارین اینطوری دقیق نمیشه فهمید کجایین

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - farajollahi - ۸۹-۹-۲۱ ۱۲:۴۰ صبح

(۸۹-۹-۱۹ ۰۷:۲۱ صبح)farajollahi نوشته است:  
کمک کمک
من تو یه مرحله گیر کردم
لطفا کمکم کنید

من هم دقیقا یک هفته ست که تو این مرحله گیر کردم از دوستانی که بازی رو رفتن خواهش میکنم راهنمایی کنن ممنون

با تشکر آقا دستت درد نکنه من عکس گرفتم ولی نتونستم آپلود کنم.
ببینید مرحله دومه با 3 تا از دوستات میری روی یه تپه. یه ضد هوایی اونجاست ولی کاری باهاش نمیشه کرد.
پایین تپه یه سری افغانی دارن به اسمون و زمین شلیک میکنن ولی پایین نمیشه رفت. از بالا هم هر چی بهشون شلیک میکنی دوباره از یه غار مانند یه افغانی دیگه سبز میشه .صد تا هم بکشی دوباره میان.
همون بالای تپه یه در هست که نمیشه وارد شد.
واقعا نمیدونم چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید اگه نتونم unistall میکنم.
با تشکر

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - farajollahi - ۸۹-۹-۲۴ ۰۵:۲۶ صبح

اقا یه نفر نیست جواب ما رو بده

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - ParsiGamer - ۸۹-۹-۲۴ ۰۶:۲۷ صبح

(۸۹-۹-۱۹ ۰۷:۲۱ صبح)farajollahi نوشته است:  
کمک کمک
من تو یه مرحله گیر کردم
لطفا کمکم کنید

شما باید پشت یه دیوار پناه بگیری و با تیربار به سمت دوشیکا ی دشمن (همون تیربارشون) شلیک کنی و به اصطلاح برای دوستات آتش پوششی (covering fire/supressing fire) انجام بدی تا اونا به تیربار نزدیک بشن و تیربارو با دودزا علامت گذاری کنن. بعد ببین چی میشه! خودت نمیخواد نزدیک بشی فقط تیراندازی کن تا اون علامت بیاد بالا سر تیر بار دشمن. وقتی ناپدید شد دو باره بزن.
(البته یه مرحله ی دیگه شبیه این هست که منطقه برفیه. اونجا فقط باد صبر کنی و به سمت دشمن شلیک کنی. تا یه حدی هم باید بهشون نزدیک باشی. نه این که بری وسطشون. بعد با بیسیم درخواست میکنن یه هواپیمای بدون سرنشین نابودشون میکنه.)

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - sajjad21 - ۸۹-۱۰-۱۶ ۰۱:۱۷ صبح

دوستان اگه ممکنه به من کمک کنید!
بازی رو نصب کردم کرک ها رو هم کپی کردم ولی وارد بازی نمیشه
پیغام میده:medal of honor has stopped working
البته قسمت مولتی پلیر وارد بازی میشه و منوی بازی رو نشون میده ولی سینگل پلیر . . .

RE: حل مشكلات و راهنمایی در Medal of Honor 2010 - sajjad21 - ۸۹-۱۰-۱۶ ۱۲:۵۴ عصر

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!