GamersLand Forums
اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - نسخه قابل چاپ

+- GamersLand Forums (http://www.gamersland.ir/forums)
+-- انجمن: کنسول ها (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- انجمن: Xbox 360 (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim (/showthread.php?tid=3749)

اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۵-۲۸ ۰۸:۰۴ عصر

بالاخرهاین ایکس باکس اسلیم هم هک شد.
این خبر رو گروهی که روی آن کار می کردند دادند .

Team Xecuter have been working closely with Team Jungle & C4E for several weeks now on the new Xbox 360 250GB Model (some call it 360 S or 360 Slim). We are pleased to officially announce that the team has successfully patched the DVD Rom to be able to play backups.

تیمXecuter که همراه با تیم های Jungle و C4E هفته هاست دارن روی این پروژه کار می کننده بالاخره اعلام کردند که دی وی دی رام این دستگاه پچ شده است . این خبر روز 15 آگوست منتشر شد .

منبع:
http://www.videogames.ir/forums/showthread.php?p=107347

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۲۸ ۰۸:۳۸ عصر

من که بدبخت شدم.حالا چیکار کنم.همین 1 هفته پیش یه ارکید خریدم.حالا چیکار کنم.Confused3
کمک کنید.دارم میمیرم به نظر شما ارکید رو بفروشم.خواهش میکنم یکی جواب بده

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - A_LINE_DARK - ۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۱۵ عصر

(۸۹-۵-۲۸ ۰۸:۳۸ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  من که بدبخت شدم.حالا چیکار کنم.همین 1 هفته پیش یه ارکید خریدم.حالا چیکار کنم.Confused3
کمک کنید.دارم میمیرم به نظر شما ارکید رو بفروشم.خواهش میکنم یکی جواب بده

خوب تو هم برو هکش کن بده دست یه مغازه دار حرفه فکر نکنم کار زیادی داشته باشه

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - EA Game - ۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۲۳ عصر

نقل قول:خوب تو هم برو هکش کن بده دست یه مغازه دار حرفه فکر نکنم کار زیادی داشته باشه
چی میگی؟! خودت فهمیدی چی گفتی؟! Big Grin من که نفهمیدم منظورت چی بود!!!

نقل قول:کمک کنید.دارم میمیرم به نظر شما ارکید رو بفروشم.خواهش میکنم یکی جواب بده
نه بابا واسه چی بفروشی؟! یه جوری میگی انگار نسل جدید کنسول مایکروسافت اومد بیرون! آقا این همون کنسوله! یکم لاغر تر شده و شاید بهتر هم شده باشه... شما بچسب به همون آرکید و تا وقتی سه چراغش نکردی ولش نکن! Big Grin (وقتی 3 چراغه شد بنداز دور یه اسلیم بگیر! Lol2 )

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۲۵ عصر

منظور شما کدومه؟ منظورتونو رو نمیفهمم.من می گم کاشکی ارکید نمی خریدم.صبر میکردم تا حک شه.چه اشتباهی کردم.کمک کنیدCryCryCry
خیلی ممنون .ea واقعا میگی؟ یعنی میگی نفروشم.اخه خیلی ازش خوشم میاد.یعنی له نظر شما هیچ فرقی نکرده؟
شما اگه جای من بودید چی کار میکردید؟ اخه همین 1 هفته پیش ارکید خریدم. فکر نکنم هیچ کسی منو درک کنه.ببخشید سرتونو درد اوردم .حالم واقعا بده.نمیدونم چیکار کنمLook2Look2
CryCryCryCryCry
کاشکی این خبرو نمیدادید. فکر کنم خیلی ها ناراحت شدنBrunt

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - Quantic Dream - ۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۵۱ عصر

(۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۲۵ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  منظور شما کدومه؟ منظورتونو رو نمیفهمم.من می گم کاشکی ارکید نمی خریدم.صبر میکردم تا حک شه.چه اشتباهی کردم.کمک کنیدCryCryCry
خیلی ممنون .ea واقعا میگی؟ یعنی میگی نفروشم.اخه خیلی ازش خوشم میاد.یعنی له نظر شما هیچ فرقی نکرده؟
شما اگه جای من بودید چی کار میکردید؟ اخه همین 1 هفته پیش ارکید خریدم. فکر نکنم هیچ کسی منو درک کنه.ببخشید سرتونو درد اوردم .حالم واقعا بده.نمیدونم چیکار کنمLook2Look2
CryCryCryCryCry

دوست عزیز با خیال راحت بشین و از ایکس باکست استفاده کن ، مدل Slim از لحاظ اجرا کردن بازی ها و کیفیت هیچ فرقی با آرکید نداره! فقط یک هارد 250 دگیگ داخلی اضافه داره همراه با قابلیت Wi-Fi و اینکه مایکروسافت اعلام کرده که مشکل چراغ قرمز توی این مدل از بین رفته(که بعد معلوم شد کاملا صحت نداره) پس اگه از ایکس باکست خوب مراقبت کنی هیچ مشکلی براش بوجود نمیاد و با توجه به قیمت کنونی این کنسول شما اشتباهی مرتکب نشدید.

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - Agent 47 - ۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۵۵ عصر

البته این نکته رو ذکر کنم که اسلیم از مادربرد ها جاسپر استفاده نمی کنند بلکه یه مادربرد جدیدتر که به مراتب بهتر از جاسپره ولی مشکل اینه که اسلیم الان تو ایران قیمتش از 450 تا 600 هست.
پ ن: دوست عزیز حالا هم چین هم ضرر نکرده اید. مادربرد جاسپر هم مشکل خاصی نداره به نظرم اگه درست استفاده کنید. و این که شما تا صبر کنین اسلیم تو ایران هک بشه و قیمتش بیاد پایین طول میکشه و احتمالش هست بازی هایی مثل Halo:Reach رو از دست بدید.

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۲۸ ۰۹:۵۸ عصر

مرسی از شما quantic dream .واقعا حالم بهتر شد و می خوام از سایت و تمامی کاربران تشکر کنم .که انقدر به فکر ما هم هستن.Heart4
دیدید گفتم فرق میکنه.حالا دیدید ضرر کردم
گفتم که ضرر کردم.حالا به نظر شما قیمت اسلیم پایین میاد؟
کسی نیست جواب بده؟ WhereWhereWhere

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - BIONICLE - ۸۹-۵-۲۸ ۱۰:۵۴ عصر

اقا یعنی من بودجه ام 260 تومن میرزه یه ارکید بردارم زود سه چراغه نمیشه ؟ چیکار کنم سه چراغه نشه ترخدا کمک کنیدFlower2Flower2

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد. - EA Game - ۸۹-۵-۲۸ ۱۰:۵۸ عصر

نقل قول:حالا به نظر شما قیمت اسلیم پایین میاد؟
قیمت که مطمئنا پایین میاد. اما خییییییییلی طول میکشه. من خودم الان می خوام 360 بخرم ولی با وجود هک شدن اسلیم , تصمیم دارم مدل قدیمیش رو بردارم.

نقل قول:اقا یعنی من بودجه ام 260 تومن میرزه یه ارکید بردارم زود سه چراغه نمیشه ؟ چیکار کنم سه چراغه نشه ترخدا کمک کنیدFlower2Flower2
من اگه جای تو بودم یکم به بودجه اضافه می کردم و مدل Elite رو می گرفتم. مدل Elite احتمال سه چراغه شدنش خیلی پایین تره.

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - x23are - ۸۹-۵-۲۹ ۱۲:۱۹ عصر

این هم چند تا عکس از ایکس باکس هک شده:
[تصویر: 8b8dx3rjvl1z6noormcd.jpg]
[تصویر: e99bfld65iavamk04he7.jpg][تصویر: 6a1nvnon56axhlxnrnx.jpg]

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - Samuel Leo Fisher - ۸۹-۵-۲۹ ۱۲:۵۱ عصر

تصاویر مشکل دارن عزیز؛ اگه ممکنه یه‌جای دیگه آپلود کن. (مثلأ Img4Up)

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - Dark Lord - ۸۹-۵-۲۹ ۰۱:۴۰ عصر

(۸۹-۵-۲۹ ۱۲:۵۱ عصر)Samuel Leo Fisher نوشته است:  تصاویر مشکل دارن عزیز؛ اگه ممکنه یه‌جای دیگه آپلود کن. (مثلأ Img4Up)
نه عکس هاهیچ مشکلی ندارهThumb2شاید مشکل از مرورگر یا ISP شما باشه دوست عزیز

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - particular - ۸۹-۵-۲۹ ۰۲:۰۲ عصر

ویدئوی هک شدن XBOX S رو برای دانلود قرار دادم ، من حدود سه هفتست که این کنسولو خریدم (XBOX360 Slim 250G BUILT IN WI-FI) ، ازش خیلی راضیم ، اگه شما قصد خرید کنسول جدید دارید یا در مورد مدلهای مختلف XBOX گیج شدید ، بهتون پیشنهاد میکنم این مدلو بردارید ، امتحانشو پیشم پس داده و نیازهاتونو کاملا برآورده میکنه . حجم این ویدئو 4M ، حجمشو کم کردم تا همه بتونن دانلود کنن .

DOWNLOAD Xbox 360 250GB Built In WI-FI (Slim) Hacked

[تصویر: 752e61fe08f84126987b.jpg]

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۰ ۰۲:۳۸ عصر

خب . امیدوارم از اسلیم لذت ببری. میتونم بپرسم چقدر خریدی؟ از ایران گرفتی؟
امیدوارم بتونم ارکیدم رو که تازه خریدم با یه قیمت خوب بفروشم. اگر براش مشتری پیدا کردید بهم خبر بدید. در ضمن امیدوارم شما ها هم مثل من اشتباه نکنید. و صبر کنید و اسلیم بخرید. چون در هر صورت بهنر از ایکس باکس های معمولی هست.

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - milad.gh - ۸۹-۵-۳۰ ۰۲:۴۹ عصر

خبره خوبی بود. ولی یکم باید صبر کرد واسه خریده این کنسول تا مشکلاته احتمالیش معلوم شه سازنده که گفته 3چراغ نداره این مدل...ولی من که میگم به حرف سازنده زیاد نباید اعتماد کرد

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۰ ۰۳:۰۰ عصر

ولی من میگم هر کی الان اسلیم بخره ضرر نکرده هیچ سود هم برده. در هر صورت با وجود هک شدن اسلیم خرید مدل های قدیمی ایکس باکس کاره مسخره ای . مثل خود من. حالا امیدوارم تا پاییز قیمتش کم بشه. ولی بازم خرید تو اون موقع سخت میشه؟؟؟ میدونید چرا؟؟ چون کینکت هم میاد و فکر نکنم کسی بودجه داشته باشه هر دو رو بخره . الان اسلیم خریدن کاره عاقلانه هست
واقعا این مایکروسافت چقدر اوضاع رو سخت کرده. البته ما که اشتباه کردیم. ولی تا 2 یا 3 ماهه دیگه هم از این سختر میشه چون کینکت هم میاد و ما باید یکی رو انتخاب کنیم. الته با توجه به بودجه که داریمConfused3Confused3
BruntBruntBruntBruntBruntBrunt

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۰ ۰۵:۵۰ عصر

یه سوال داشتم.چقدر طول میکشه که به طور کل کپی خور شه؟ در ضمن با نظری که قبل دادم موافقید یا نه؟ مرسی اگه کسی جواب بده
کسی نیست
BruntBruntBruntBrunt
Confused3Confused3Confused3Confused3
مثا اینکه از پست های من خسته شدید

اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - PROTOTYPE - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۳۴ عصر

بچه ها سلام، من میخام XBOX بخرم الان شنیدم که SLIM هک شده
میخاستم هرکی خبر داره به من بگه قیمتش اومده پایین،چند شده؟
اصلا قیمتش تا 360 هزار اومد پایین، مدل ELITE ارزون شده.ممنونHeart4

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Старый змей - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۳۸ عصر

دوست عزیز من قیمت گرفتم گفتن 450 تومنThumb2
از نظر من اگه می خواید XBOX بگیرید یه دونه ARCADE JASPER بگیرید قیمت ارکاد هم 220 هستش

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۳۹ عصر

نخیر. قیمتش پایین نیومده. منم می خوام مثل شما اسلیم بگیرم. ولی الان که خیلی گرونه

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۴۲ عصر

صبر كن هك PS3 تاييد بشه بد برو يه PS3 بگير.ايكس باكس مي خواي چي كار؟؟؟(اين نظر شخصيم بود).
البته اگه صبر كني تا آبان قميتا عادي ميشه و به 320-350 براي اليت و 220-230 براي آركيد هم مي رسه.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۴۲ عصر

اقای gamez. چرا میگید ارکید بگیرن؟ که مثل من اشتباه کنن. به نظر من که اسلیم گرفتن کاره درستیه. چون 2 ماه دیگه هم گرفتنش سخته. چون کینکت هم میاد کاشکی منم مثل این دوستمون صبر میکردم.
در هر صورت معلوم نیست تا ابان چی بشه؟ اگه کینکت هم بیاد. که دیگه اسلیم گرفتن واقعا سخت میشه. البته بستگی به بودجه ما هم داره

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Старый змей - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۴۷ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۴۲ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  اقای gamez. چرا میگید ارکید بگیرن؟ که مثل من اشتباه کنن. به نظر من که اسلیم گرفتن کاره درستیه. چون 2 ماه دیگه هم گرفتنش سخته. چون کینکت هم میاد کاشکی منم مثل این دوستمون صبر میکردم.

دوست عزیز همه ی xbox ها مشکل زیادی دارند و من نظر شخصی خودم رو گفتم
از نظر من بهترین نوعش که مدلش به قیمتش بخوره همین ارکاد هست بقیشون قیمتاشون بهشون نمی خوره مثل همین اسلیم پول حروم کردنه
اقای Angel Of Death درست می گن اگه می تونی ps3 بخر البته fat که هک شده
من خودم از xbox بدم می یادو ps3 دارم در ضمن اسمم احسانهThumb2Thumb2

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - EA Game - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۵۲ عصر

نقل قول:اقای gamez. چرا میگید ارکید بگیرن؟ که مثل من اشتباه کنن. به نظر من که اسلیم گرفتن کاره درستیه. چون 2 ماه دیگه هم گرفتنش سخته. چون کینکت هم میاد کاشکی منم مثل این دوستمون صبر میکردم.
اتفاقا خریدن مدل های قدیمی 360 به نظر من هم کار درستیه... قیمت مدل آرکید هم که ماشالله اومده زیر 250 و خریدنش شدیدا توصیه میشه. من نمی دونم چرا خیلی ها فکر می کنن اسلیم خیلی با این ایکس باکس ها فرق داره... الان برد جاسپر امتحانشو پس داده و خیلی هم خوبه. پس چرا باید بریم دنبال یه برد جدید که تست نشده و خوبی و بدیش معلوم نیست...
شما دوست عزیز هم بهتره از بین Arcade و Elite یکی رو انتخاب کنی.. البته الیت از آرکید 100 تومنی گرون تره ولی تفاوت زیادی ندارن.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۵۴ عصر

بله. اینم نظریه اقا احسان . ولی من که خودم اسلیم رو به این ارکیدی که خودم دارم و تازه خریدم ترجیح میدم. ولی ps3 هنوز اون طوری هک نشده که بازی کپی بخونه.شایدم نتونن این کارو بکنن.ولی بازم الان باید واسه ps3 بازی اصا بخری و با فلش یه کارایی بکنی که دقیقا اطلاعی ندارم.مرسی

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۵۵ عصر

الان بهترين كار فقط صبر كردن براي پايين آمدن قيمت Slim و يا خريد PS3 بعد از آمدن روش هكش هست.
در ضمن دوستانيم كه مي خوان با Kincet بگيرن صبر كنن تو آبان برن Bundle مخصوص Slim 250 گيگ همراه با كيكنت و 10 تا بازي رو بگيرن.الان به نظره خودم بهترين كار براي كسايي كه طرفدار ماكروسافت و Xbox هستن همينه.
از اون طرفم كسايي كه PS3 رو همراه با Move مي خوان بازم تا آبان صبر كنن و بعد برن يه Bundle مخصوص Move با يك PS3 Slim 320 گيگ بگيرن.(كه اگه خبر هك درست بود نيازي به هارد اكسترنال ديگه اي نداشته باشن و باز تو خرج نيوفتن).
به نظرم بهترين كارا براي خريد در آلان و يا خريد در آبان همين هست.
يا حق.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۵۸ عصر

بله. نظر ها متفاوته. خیلی ها میگن اسلیم و خیلی ها هم میگن مدل های قدیمی. در هر صورت باید زود تصمیم بگیری چون معلوم نیست تا پاییر چه اتفاقی بیفته؟

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Старый змей - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۰ عصر

دوستان باید توجه کنن که مدل ارکاد از همه ی مدل ها بهتره و خیلی ارزون تر شده در ضمن مدل elite فقط دارای یه hard disk 120 gig و تعداد ناچیزی وسایل جانبی بدرد نخوره و اسلیم هم فقط اندازه ی کوچکی داره و برد جدیدش هنوز معلوم نیست چه چیزی از آب دربیاد ولی از نظر من شما باید به جای xbox یه ps3 fat 40 gig بگیری اگه ps3 هک هم نشده باشه مطمئن باش پشیمون نمی شی من تا حالا فقط 5 تا بازی روی ps3 خودم بازی کردم والان هم خیلی راضیمThumb2

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۱ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۳:۵۲ عصر)EA Game نوشته است:  
نقل قول:اقای gamez. چرا میگید ارکید بگیرن؟ که مثل من اشتباه کنن. به نظر من که اسلیم گرفتن کاره درستیه. چون 2 ماه دیگه هم گرفتنش سخته. چون کینکت هم میاد کاشکی منم مثل این دوستمون صبر میکردم.
اتفاقا خریدن مدل های قدیمی 360 به نظر من هم کار درستیه... قیمت مدل آرکید هم که ماشالله اومده زیر 250 و خریدنش شدیدا توصیه میشه. من نمی دونم چرا خیلی ها فکر می کنن اسلیم خیلی با این ایکس باکس ها فرق داره... الان برد جاسپر امتحانشو پس داده و خیلی هم خوبه. پس چرا باید بریم دنبال یه برد جدید که تست نشده و خوبی و بدیش معلوم نیست...
شما دوست عزیز هم بهتره از بین Arcade و Elite یکی رو انتخاب کنی.. البته الیت از آرکید 100 تومنی گرون تره ولی تفاوت زیادی ندارن.
اصلا كه اينطوري ميگي نيست و بازم از هر 100 تا Xbox 10 تاشون سه چراغه ميشن.
در ضمن بايد بگم كه تو Slim ضريب سه چراغه شدن خيلي كمتره ميدوني چرا؟چون 15 نانومتر نسبت به مدل جاسبر چيپست هاش كاهش كرده و همين باعث ميشه كه ميزان گرماي توليد شده كمتر شه و نتيجه اين ميشه كه سه چراغه شدن هم ضريبش مياد پايين تر.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۳ عصر

من فکر کنک فقط خودکینکت بیاد یه 300 تومنی میشه. با اسلیم که دیگه............ . والا این بازار ایران هیچیش معلوم نیست به نظر من که خرید تو ابان سختر میشه.... ولی اگه الان اسلیم بخریم شاید تا اون موقع بشه یه پولی جمع کرد. ولی به بودجه ادم خیلی مهمه. من که خودم عاشق مایکروسافت هستم و دوست داشتم اسلیم رو تجربه کنم ولی متاسفانه صبر نکردم هک شه و......... حالا خودتون میدونید .من که الان دارم ارکید رو میفروشم

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۴ عصر

در ضمن به چيزه ديگم بگم كه PS3 وقتي كه بگيري چون بازي هاش اورج هستن فقط مي توني باهاشون بازي كني(اگه هك نشه) ولي وقتي Xbox مي گيري چون بازياش خيلي ارزون هستش باهاش فقط وقت تلف مي كني.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Старый змей - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۵ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۱ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
در ضمن بايد بگم كه تو Slim ضريب سه چراغه شدن خيلي كمتره ميدوني چرا؟چون 15 نانومتر نسبت به مدل جاسبر چيپست هاش كاهش كرده و همين باعث ميشه كه ميزان گرماي توليد شده كمتر شه و نتيجه اين ميشه كه سه چراغه شدن هم ضريبش مياد پايين تر.

دوست عزیز شاید مشکل سه چراغه شدنش کم شده باشه ولی شاید مشکل های جدی دیگه ای داشته باشه
دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم ارکاد جاسپر دیگه مشکل سه چراغه شدن نداره تا 8 ساعت هم من افرادی دیدم که باهاش بازی کردن و مشکلی نداشته مگه این که دستگاه بیافته دست یه دیوونه که بشینه یه دفعه 15 ساعت با دستگاه بازی کنه

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۶ عصر

در هر صورت اسلیم یا سه چراغ نمیشه یا کمتر میشه. شایدم یه طور دیگه بسوزه.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۶ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۳ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  من فکر کنک فقط خودکینکت بیاد یه 300 تومنی میشه. با اسلیم که دیگه............ . والا این بازار ایران هیچیش معلوم نیست به نظر من که خرید تو ابان سختر میشه.... ولی اگه الان اسلیم بخریم شاید تا اون موقع بشه یه پولی جمع کرد. ولی به بودجه ادم خیلی مهمه. من که خودم عاشق مایکروسافت هستم و دوست داشتم اسلیم رو تجربه کنم ولی متاسفانه صبر نکردم هک شه و......... حالا خودتون میدونید .من که الان دارم ارکید رو میفروشم
اتفاقا" تو آبان خريد راحتر ميشه چون اون موقع فقط يم PS3 هست و يك Xbox Slim و ديه از Xbox 360 هاي معمولي خبر نيست پس سبد خريد سبك تر ميشه و راحتر ميشه انتخاب كرد.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Старый змей - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۶ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۳ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  من فکر کنک فقط خودکینکت بیاد یه 300 تومنی میشه. با اسلیم که دیگه............ . والا این بازار ایران هیچیش معلوم نیست به نظر من که خرید تو ابان سختر میشه.... ولی اگه الان اسلیم بخریم شاید تا اون موقع بشه یه پولی جمع کرد. ولی به بودجه ادم خیلی مهمه. من که خودم عاشق مایکروسافت هستم و دوست داشتم اسلیم رو تجربه کنم ولی متاسفانه صبر نکردم هک شه و......... حالا خودتون میدونید .من که الان دارم ارکید رو میفروشم

دوست عزیز از نظر من نفروش ضرر می کنی البته این نظر شخصیه من

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۱۱ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۶ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
اتفاقا" تو آبان خريد راحتر ميشه چون اون موقع فقط يم PS3 هست و يك Xbox Slim و ديه از Xbox 360 هاي معمولي خبر نيست پس سبد خريد سبك تر ميشه و راحتر ميشه انتخاب كرد.
من نمیدونم چطور میگید خرید اسون تره. اگه کینکت بیاد با این بازار ایران... فکر نکنم بشه تو ابان اسلیم خرید بازم ببخشید. این نظر شخصی خودمه

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۱۲ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۵ عصر)gamez نوشته است:  

دوست عزیز شاید مشکل سه چراغه شدنش کم شده باشه ولی شاید مشکل های جدی دیگه ای داشته باشه
دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم ارکاد جاسپر دیگه مشکل سه چراغه شدن نداره تا 8 ساعت هم من افرادی دیدم که باهاش بازی کردن و مشکلی نداشته مگه این که دستگاه بیافته دست یه دیوونه که بشینه یه دفعه 15 ساعت با دستگاه بازی کنه
يه گيمر حرفه اي و بازي خور وقتي بشينه پايه بازي مثل FF XIII مطمينا" 15 ساعت بشتر ميشه تازه اگر RPG خور هم باشه كه شايد ديدي كل روز رو نشست و بازي كرد , درسته؟؟؟
به نظرم تنها مشكل Xbox همين داغ كردنشه كه واقعا بازيكنارو محدود و سطح لذت بردن اونا از بازي رو پايين مياره.
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۱۱ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  
من نمیدونم چطور میگید خرید اسون تره. اگه کینکت بیاد با این بازار ایران... فکر نکنم بشه تو ابان اسلیم خرید بازم ببخشید. این نظر شخصی خودمه
عزيز جرا كيكنت كه بياد باعث ميشه Slim كم بشه؟بابا اينو درك كنين ديگه Xbox معمولي ساخته نميشه و برا همين وقتي تمام شه Xbox هاي معمولي فروشنده ها ميان و بار جديد رو Slim سفارش ميدن.چرا چون همون جور كه گفتم ديه Xbox معموليه وجود نداره و اين كار دوتا نتيجه داره:1-زياد شدن Xbox Slim در بازار2-كم شدن قيمت اسليم كه اينم به نتيجه ي 1 بر مي گرده.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Старый змей - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۲۰ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۱۲ عصر)Angel Of Death نوشته است:  

يه گيمر حرفه اي و بازي خور وقتي بشينه پايه بازي مثل FF XIII مطمينا" 15 ساعت بشتر ميشه تازه اگر RPG خور هم باشه كه شايد ديدي كل روز رو نشست و بازي كرد , درسته؟؟؟
به نظرم تنها مشكل Xbox همين داغ كردنشه كه واقعا بازيكنارو محدود و سطح لذت بردن اونا از بازي رو پايين مياره.

دوست عزیز از نظر شما معنیه گیمر حرفه ای چیه
من این تور درک کردم که نظر شما اینه که هر کس بیشتر بازی کنه گیمره حرفه ایه ولی اینطور نیست یه گیمر حرفه اولا می دونه اگه با xbox بشینه 15 ساعت بازی کنه دستگاه داغون می شه
شما یه نفر به من معرفی کنید که با xbox 360 نشسته 15 ساعت بازی کرده
هیچ کس تحمل اینو نداره پشت سر هم حتی 8 ساعت بازی کنه

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۲۷ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۱ عصر)Angel Of Death نوشته است:  [quote='EA Game' pid='29863' dateline='1282476145']

عزيز جرا كيكنت كه بياد باعث ميشه Slim كم بشه؟بابا اينو درك كنين ديگه Xbox معمولي ساخته نميشه و برا همين وقتي تمام شه Xbox هاي معمولي فروشنده ها ميان و بار جديد رو Slim سفارش ميدن.چرا چون همون جور كه گفتم ديه Xbox معموليه وجود نداره و اين كار دوتا نتيجه داره:1-زياد شدن Xbox Slim در بازار2-كم شدن قيمت اسليم كه اينم به نتيجه ي 1 بر مي گرده.
[/quot
دوست عزیز شما پست قبلی منو بخون. فکر نکنم منظر منو متوجه سده باشی. من میگم ممکنه کینکت انقر گرون باشه که دیگه نشه تو ابان اسلیم خرید.من حرف از کم ا زیاد شدن نزدم.شما فکر میکنید چقدر اسلیم قیمتش بیاد پایین؟؟؟ به فرض به 200 تومان میرسه. من که فکر نمیکنم. م
ببخشید یه خورده غلط داره

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Dante - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۰ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۲۷ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۰۱ عصر)Angel Of Death نوشته است:  [quote='EA Game' pid='29863' dateline='1282476145']

[/quot
دوست عزیز شما پست قبلی منو بخون. فکر نکنم منظر منو متوجه سده باشی. من میگم ممکنه کینکت انقر گرون باشه که دیگه نشه تو ابان اسلیم خرید.من حرف از کم ا زیاد شدن نزدم.شما فکر میکنید چقدر اسلیم قیمتش بیاد پایین؟؟؟ به فرض به 200 تومان میرسه. من که فکر نمیکنم. م
ببخشید یه خورده غلط داره

آقا مگه کینکت قرار نیست که پی سی رو ساپورت کنه؟ پس این حرفا چیه؟

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۳ عصر

در هر صورت من میگم اگه میخواید اسلیم بگیرید الان بهترین فرصته. مگر اینکه تو ابان 500 یا 600 تومان بودجه داشته باشی البته اگه بخوای کینکت بگیری

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۳ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۲۰ عصر)gamez نوشته است:  

من این تور درک کردم که نظر شما اینه که هر کس بیشتر بازی کنه گیمره حرفه ایه ولی اینطور نیست یه گیمر حرفه اولا می دونه اگه با xbox بشینه 15 ساعت بازی کنه دستگاه داغون می شه
احسان عزيز فكر كنم درست و دقيق پست رو نخوندي من نوشتم:يه گيمر حرفه اي و بازي خور وقتي بشينه پايه بازي مثل FF XIII مطمينا" 15 ساعت.
شما به كلمه ي بازخور دقت نكردي.در ضمن بله گيمر حرفه اي بودن به زماني كه شما هم بازي مي كني ربط داره چون هر چه زمان بازي شما بشتر باشه تجربه شما هم بشتر ميشه.
چرا خوده من تا حالا خيلي شده كه حتي تا يك روزم بازي كنم ديه 8 ساعت كه جاي خود دارد.الان كه تابستون هستش ميانگين 10 ساعت بازي مي كنم كه با آمدن Maifa II و K&L: DD 2 اين زمان به عدد بالاتري هم مي رسه.
اميدوارم منظورم رو فهميد باشي و برداشت غلط نكني.
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۰ عصر)Jeff Hardy نوشته است:  آقا مگه کینکت قرار نیست که پی سی رو ساپورت کنه؟ پس این حرفا چیه؟
مگه قراره بازي هاي Xbox روي PC ساپورت شه؟؟؟Lolz

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Dante - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۸ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۳ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۲۰ عصر)gamez نوشته است:  

احسان عزيز فكر كنم درست و دقيق پست رو نخوندي من نوشتم:يه گيمر حرفه اي و بازي خور وقتي بشينه پايه بازي مثل FF XIII مطمينا" 15 ساعت.
شما به كلمه ي بازخور دقت نكردي.در ضمن بله گيمر حرفه اي بودن به زماني كه شما هم بازي مي كني ربط داره چون هر چه زمان بازي شما بشتر باشه تجربه شما هم بشتر ميشه.
چرا خوده من تا حالا خيلي شده كه حتي تا يك روزم بازي كنم ديه 8 ساعت كه جاي خود دارد.الان كه تابستون هستش ميانگين 10 ساعت بازي مي كنم كه با آمدن Maifa II و K&L: DD 2 اين زمان به عدد بالاتري هم مي رسه.
اميدوارم منظورم رو فهميد باشي و برداشت غلط نكني.
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۰ عصر)Jeff Hardy نوشته است:  آقا مگه کینکت قرار نیست که پی سی رو ساپورت کنه؟ پس این حرفا چیه؟
مگه قراره بازي هاي Xbox روي PC ساپورت شه؟؟؟Lolz

من این خبر رو از سایت دیبازی خوندم. میتونی بری ازشون بپرسیWink3

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۸ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۳ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  در هر صورت من میگم اگه میخواید اسلیم بگیرید الان بهترین فرصته. مگر اینکه تو ابان 500 یا 600 تومان بودجه داشته باشی البته اگه بخوای کینکت بگیری
تو آبان كه باندل مخصوص Xbox Slim & Kincet بياد همون 550-600 تومن اينا ميشه ولي خوده Xbox Slim تكي 330 اينا ميشه كه ميتوني صبر كني تا قيمت كينكت هم تا دو ماه بعد بياد پايين و يه كينكت بگيريو

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۹ عصر

اقای angle of death من که منظور شما رو نفهمیدم در مورد خرید تو ابان .ولی منظور من کم شدن اسلیم نبود همنطور که در پست های قبل خوندید. در هر صورت شما تجربه شما بیشتره. بازم ممنون

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۰ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۸ عصر)Jeff Hardy نوشته است:  من این خبر رو از سایت دیبازی خوندم. میتونی بری ازشون بپرسیWink3
دوست عزيز حرف شما متين ولي قرار نيست كه بازياي كه براي كينكت وبر روي Xbox 360 ميان بر روي PC هم بيان , قراره؟؟؟

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۳ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۸ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۳ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  در هر صورت من میگم اگه میخواید اسلیم بگیرید الان بهترین فرصته. مگر اینکه تو ابان 500 یا 600 تومان بودجه داشته باشی البته اگه بخوای کینکت بگیری
تو آبان كه باندل مخصوص Xbox Slim & Kincet بياد همون 550-600 تومن اينا ميشه ولي خوده Xbox Slim تكي 330 اينا ميشه كه ميتوني صبر كني تا قيمت كينكت هم تا دو ماه بعد بياد پايين و يه كينكت بگيريو

دوست عزیز من که فکر نکنم انقدر پول بدم واسه هم اسلیم و هم کینکت. ولی فکر نمیکنید الان اسلیم خریدن به صرفه باشه؟ حد اقل تا ابان بازم میشه یه پولی جمع کرد. در هر صورت من که حاضر نیستم 600 تومان پول بدم

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Dante - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۷ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۰ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۸ عصر)Jeff Hardy نوشته است:  من این خبر رو از سایت دیبازی خوندم. میتونی بری ازشون بپرسیWink3
دوست عزيز حرف شما متين ولي قرار نيست كه بازياي كه براي كينكت وبر روي Xbox 360 ميان بر روي PC هم بيان , قراره؟؟؟

البته که نه. ولی قرارم نیست که کینکت رو بذاری کنار مانیتور دکوری.قراره؟؟؟

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۹ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۹ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  اقای angle of death من که منظور شما رو نفهمیدم در مورد خرید تو ابان .ولی منظور من کم شدن اسلیم نبود همنطور که در پست های قبل خوندید. در هر صورت شما تجربه شما بیشتره. بازم ممنون
دوست عزيز خيلي سادس.
الان اسليم 420-450 قيمشته ولي تا آبان به 330-350 هم مي رسه كه ميشه 100 تومن سود , خوب تا اينجا درست.بعد وقتي كينكت بايد همراهش ماكروسافت يك Bundle (باندل) مخصوص كه يك Slim 250 گيگ همراه كينكت هست رو مياره تو بازار درست , .قيمت اين باندل تو ايران نزديك 550-600 تومن ميشه البته يادمون نره كه كينكت هم به صورت جدا وارد بازار ميشه كه بايد حدود 250-270 تمون اينا بشه.بعد باز شما دو ماه صبر مي كني و مي ري كينكت هم مي خري ولي با 170 تومن كه اينجا تو با همون سود خريد Slim به قيمت كمتر باز همراه با كينكت 200 هزار تومن سود مي كني كه الان مي توني باهاش يه V2261 LG بخري !!!.(بهترين و با صرفه ترين مانيتور براي بازي كردن)
البته يه راه ديم اينه كه شما صبر كني وقتي باندل امدش دو ماه بعد بري باندل Slim & Kincet بگيري ولي به خاطر ورود كم اين باندل و خريد كمش چون خيليا Xbox دارن و ديه نميرن اين باندل رو بخرن و ميرن يه كينكت تكي مي گيرن قميت اين باندل خيلي دير مياد پايين.
به حر حال انتخاب با خودته.
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۷ عصر)Jeff Hardy نوشته است:  

مطمينا" ولي وقتي هنوز حتي يك بازي هم براي Kincet و Win تاييد نشوده مجبوري همين كارو بكني !!!
پ.ن:دوستان من بايد ديه برم ولي بدونيد بحث تمام نشده و بعد كه بيام اگه بحث ادمه داشت ما هم توش شركت مي كنيم.
يا حق.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - Dante - ۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۵۴ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۹ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۳۹ عصر)amir_yellow sun نوشته است:  اقای angle of death من که منظور شما رو نفهمیدم در مورد خرید تو ابان .ولی منظور من کم شدن اسلیم نبود همنطور که در پست های قبل خوندید. در هر صورت شما تجربه شما بیشتره. بازم ممنون
دوست عزيز خيلي سادس.
الان اسليم 420-450 قيمشته ولي تا آبان به 330-350 هم مي رسه كه ميشه 100 تومن سود , خوب تا اينجا درست.بعد وقتي كينكت بايد همراهش ماكروسافت يك Bundle (باندل) مخصوص كه يك Slim 250 گيگ همراه كينكت هست رو مياره تو بازار درست , .قيمت اين باندل تو ايران نزديك 550-600 تومن ميشه البته يادمون نره كه كينكت هم به صورت جدا وارد بازار ميشه كه بايد حدود 250-270 تمون اينا بشه.بعد باز شما دو ماه صبر مي كني و مي ري كينكت هم مي خري ولي با 170 تومن كه اينجا تو با همون سود خريد Slim به قيمت كمتر باز همراه با كينكت 200 هزار تومن سود مي كني كه الان مي توني باهاش يه V2261 LG بخري !!!.
البته يه راه ديم اينه كه شما صبر كني وقتي باندل امدش دو ماه بعد بري باندل Slim & Kincet بگيري ولي به خاطر ورود كم اين باندل و خريد كمش چون خيليا Xbox دارن و ديه نميرن اين باندل رو بخرن و ميرن يه كينكت تكي مي گيرن قميت اين باندل خيلي دير مياد پايين.

مطمينا" ولي وقتي هنوز حتي يك بازي هم براي Kincet و Win تاييد نشوده مجبوري همين كارو بكني !!!

تا اون موقع که کینکت بیاد خدا بزرگه.Where شاید یه بازی هم واسه ما زدن.Brunt

RE: قیمت Xbox 360 Slim - x23are - ۸۹-۵-۳۱ ۰۷:۴۲ عصر

هر کی می خواد اسلیم بگیره صبر کنه تا ابان چون هم اون موقع قیمت ها میاد پایین وهم اسلیم به چند صورت عرضه می شه:
1.اسلیم 4گیگ. 2.اسلیم 250گیگ. 3.اسلیم با باندل halo:reach .
4.اسلیم 4و 250گیگ با kinect.
پس هر کی بخواد بخره چند تا انتخاب داره که مطمئنا قیمت 4 و250 گیگ میاد پایین.(از 350 تومن بیشتر نمی شه).
حالا تصمیم با خو دتونه.

RE: قیمت XBOX 360:SLIM - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۰۹:۳۳ عصر

(۸۹-۵-۳۱ ۰۴:۴۹ عصر)Angel Of Death نوشته است:  
دوست عزيز خيلي سادس.
الان اسليم 420-450 قيمشته ولي تا آبان به 330-350 هم مي رسه كه ميشه 100 تومن سود , خوب تا اينجا درست.بعد وقتي كينكت بايد همراهش ماكروسافت يك Bundle (باندل) مخصوص كه يك Slim 250 گيگ همراه كينكت هست رو مياره تو بازار درست , .قيمت اين باندل تو ايران نزديك 550-600 تومن ميشه البته يادمون نره كه كينكت هم به صورت جدا وارد بازار ميشه كه بايد حدود 250-270 تمون اينا بشه.بعد باز شما دو ماه صبر مي كني و مي ري كينكت هم مي خري ولي با 170 تومن كه اينجا تو با همون سود خريد Slim به قيمت كمتر باز همراه با كينكت 200 هزار تومن سود مي كني كه الان مي توني باهاش يه V2261 LG بخري !!!.(بهترين و با صرفه ترين مانيتور براي بازي كردن)

پ.ن:دوستان من بايد ديه برم ولي بدونيد بحث تمام نشده و بعد كه بيام اگه بحث ادمه داشت ما هم توش شركت مي كنيم.
يا حق.

بله. شاید شما درست بگید ولی اینطوری خیلی باید صبر کرد.
Lol2Lol2Lol2Lol2

RE: قیمت Xbox 360 Slim - Angel Of Death - ۸۹-۵-۳۱ ۰۹:۵۸ عصر

عزيز خيلي صبر ؟؟؟ فقط دو ماه لازم هستش.فكر نكنم دو ماه چيزي باشه.

RE: قیمت Xbox 360 Slim - amir_yellow sun - ۸۹-۵-۳۱ ۱۰:۰۵ عصر

به نظر شما تا 1 ماه دیگه ارکیدم رو 100 تومن بر میدارن

RE: قیمت Xbox 360 Slim - Angel Of Death - ۸۹-۶-۱ ۰۷:۳۴ صبح

200 تومن هم ميخرن ديه 100 تومن جاي خود دارد.

RE: قیمت Xbox 360 Slim - robat22 - ۸۹-۶-۱ ۰۷:۰۴ عصر

نقل قول:به نظر شما تا 1 ماه دیگه ارکیدم رو 100 تومن بر میدارن

من الان 100 تومن میخرم Presuming

RE: قیمت Xbox 360 Slim - Angel Of Death - ۸۹-۶-۱ ۰۷:۲۸ عصر

منم 110 تومن مي خرمBig Grin.Flower2

RE: قیمت Xbox 360 Slim - EA Game - ۸۹-۶-۱ ۰۸:۰۲ عصر

نقل قول:به نظر شما تا 1 ماه دیگه ارکیدم رو 100 تومن بر میدارن
من خیلی تلاش کردم که شما رو متوجه کنم که ایکس باکس اسلیم چیز خاص جدیدی نسبت به مدل قدیمی نداره یا حتا بلعکس ممکنه یکسری خرابی هایی هم داشته باشه.
اما خب خودتون نمی خواهید بفهمید و مشتاق ضرر کردن هستید.

RE: قیمت Xbox 360 Slim - Angel Of Death - ۸۹-۶-۱ ۰۸:۵۶ عصر

شروين با تو خودتو نخود هر آش كردي , هان ؟؟؟Big Grin
نه اتفاقا درست ميگي Slim ممكن خيلي مشكل ها داشته باشه ولي مشكلاتش به Xbox معمولي مطمينا" نمي رسه.

RE: قیمت Xbox 360 Slim - amir_yellow sun - ۸۹-۶-۱ ۰۹:۱۱ عصر

اقا شروین دعوا که نداریم؟ شما درست میگید و منم از خرید اسلیم صرف نظر کردم.البته فعلا .ولی تصمیم با خودمه.
LookLookLookLookLook
والا از شما کاربرهای با تجربه بیشتر انتظار میره

RE: قیمت Xbox 360 Slim - EA Game - ۸۹-۶-۱ ۰۹:۲۴ عصر

نقل قول:شروين با تو خودتو نخود هر آش كردي , هان ؟؟؟Big Grin
اگه توجه کنی می بینی که کی الان نخود شده.

نقل قول:اقا شروین ما که دعوا نداریم داریم؟ داریم؟ من از اطلاعاتی که به من دادید تشکر میکنم ولی لطفا متوجه شید دارید چی میگید
بالای 50 درصد از ارسال های شما موضوعش ناراحتی از خرید کنسولتون هست. یه جا میگین : بدبخت شدم حالا چیکار کنم. یک جا میگین تورو خدا کمک کنید.... و ...
خواهشا فرق فروم و چت روم رو درک کنید... شما الان توی ترد مربوط به ایکس 360 اسلیم اومدی بحثی راه انداختی که ربطی به ترد نداره...
خواهشا دیگه جواب این حرف بنده رو ندین چون هر چی بگین اسپم محسوب میشه
پ.ن : ضمنا من اصلا دوست ندارم که حرف های من توهین محسوب بشه. پس خواهشا اگه لحن تندی توی حرف های من بود منو ببخش .

RE: قیمت Xbox 360 Slim - Aryan_Saw - ۸۹-۶-۱ ۰۹:۵۹ عصر

آقا دستگاه در ایران هک شده است ؟
کی وارد ایران میشه اگه بیاد قیمت پایین میاد؟

RE: قیمت Xbox 360 Slim - Старый змей - ۸۹-۶-۱ ۱۰:۱۴ عصر

(۸۹-۶-۱ ۰۹:۵۹ عصر)aryan_saw نوشته است:  آقا دستگاه در ایران هک شده است ؟
کی وارد ایران میشه اگه بیاد قیمت پایین میاد؟

دستگاه وارد ایران شده هک هم شده دوست عزیز ولی فعلا قیمتش جهنمییه:confused3:450 تومن

RE: قیمت Xbox 360 Slim - x23are - ۸۹-۶-۲ ۰۴:۲۸ عصر

مطمئنی که تو ایران هک شده.اگه هک شده کجا دارن؟

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - amir_yellow sun - ۸۹-۶-۲۵ ۰۳:۴۶ عصر

سلام

می خواستم بدونم کسی میدونه قیمت این دستگاه پایین اومده یا نه. اصلا کپی خور شد یا هنوز در مرحله هک هستن.
ممنون
می دونم سر همه واسه ps3 شلوغه ولی اگه شد این سوال هم جواب بدید ممنون
FlyFlyFlyFlyFly
مثل اینکه یا سوالم بد موقع پرسیدم یا سر همه واقعا شلوغه
BruntBruntBruntBruntBrunt

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - x23are - ۸۹-۶-۲۵ ۰۴:۱۱ عصر

و هنوز دست از سر این اسلیم بدبخت ور نداشتی.بابا من بیخیالش شدم می خوام الیت بگیرم .چون اگه می خواستم واسش صبر کنم تا هک بشه وقیمت بیاد پایین کنسول های نسل 8 میومد.
در مورد هکش هم باید بگم پچش رو زدن ولی هنوز به صورت کامل هک نشده.نه فیلمی از اموزش هکش هست نه چیزی.

RE: ایکس باکس اسلیم هک شد - amir_yellow sun - ۸۹-۶-۲۵ ۰۴:۱۹ عصر

ممنون. نه هنوز چشم دنبالشه ولی ببخشید اگه تو این شلوغی ها مزاحم شدم. در هر صورت معذرت

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۷-۲۹ ۰۴:۱۷ عصر

ایکس باکس اسلیم الان هک شدش تو بازار موجوده که درایوش هم هک شده وفقط یک برد کوچک رو عوض میکنن تا هک شه.
قیمتی که من دارم:
4 گیگ:380000 تومن
250 گیگ:450000 تومن
برای همین می تونید به تایپیک زیر مراجعه کنید:
http://www.bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=5790

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - papmodern - ۸۹-۹-۱ ۰۲:۴۲ صبح

(۸۹-۷-۲۹ ۰۴:۱۷ عصر)x23are نوشته است:  ایکس باکس اسلیم الان هک شدش تو بازار موجوده که درایوش هم هک شده وفقط یک برد کوچک رو عوض میکنن تا هک شه.
قیمتی که من دارم:
4 گیگ:380000 تومن
250 گیگ:450000 تومن
برای همین می تونید به تایپیک زیر مراجعه کنید:
http://www.bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=5790

منم به کمک همین تاپیک یه اسلیم گرفتم البته خام
واسم درومد 390 تومن.
حرف کسانی که میگن اسلیم با قبلیا فرقی نداره رو گوش نکنید
از لحاظ ظاهر که نیاز به گفتار نیست Heart4 (قدرت تاچ دکمه هاش از آیفن هم بهتره Confused3 )
از لحاظ کیفیت ساخت هم عالیه.
من بازیه اورجینال فورزا3 رو خریدم 12 تومن.یه 5 ساعتی بازی کردم پیوسته.صدا که خیلی کمتره(نصب کنی تقریبا از کنسول صدایی در نمیاد)،بعد از 1 دقیقه هم دمای دستگاه به طور عجیبی نرمال میشه Eyeglass
درکل من که کاملا راضیم.کرک ال تی پلاس هم اینجوری که بوش میاد تا 30 40 روز دیگه ریلیز میشه حالشو میبریم Look

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - M.R.P - ۸۹-۹-۱ ۰۱:۴۸ عصر

دوستان اگه تا بعد از عید صبر کنم ب نظر شما قیمتا از این بهتر میشه؟Brunt
یعنی با 320 تومان میشه اسلیم 250 گرفت؟
پ.ن:نوکرمLook

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۹-۱ ۰۵:۵۶ عصر

(۸۹-۹-۱ ۰۱:۴۸ عصر)M.R.P نوشته است:  دوستان اگه تا بعد از عید صبر کنم ب نظر شما قیمتا از این بهتر میشه؟Brunt
بعید میدونم.اخه قیمت اصلی که مایکروسافت روی 250 گیگ گذاشته 300 دلاره.که قیمت دلار هم هی بالا پایین میشه و دیگه اینکه قیمت ها تو بعضی از کشور ها رقابتی هست پس موقع وارد کردنش گرون تر میشه. اما بهترین موقع برای خرید دی ماه یا اردیبهشت هست.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - hosseingamer - ۸۹-۹-۱ ۰۶:۴۰ عصر

(۸۹-۹-۱ ۰۵:۵۶ عصر)x23are نوشته است:  
(۸۹-۹-۱ ۰۱:۴۸ عصر)M.R.P نوشته است:  دوستان اگه تا بعد از عید صبر کنم ب نظر شما قیمتا از این بهتر میشه؟Brunt
بعید میدونم.اخه قیمت اصلی که مایکروسافت روی 250 گیگ گذاشته 300 دلاره.که قیمت دلار هم هی بالا پایین میشه و دیگه اینکه قیمت ها تو بعضی از کشور ها رقابتی هست پس موقع وارد کردنش گرون تر میشه. اما بهترین موقع برای خرید دی ماه یا اردیبهشت هست.

آره راست مي گه تو اين موقع ها خيلي ارزون تره اما بعد از خرداد خيلي زياد قيمت ها بالا مي ره در حد 60-70تومن

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - M.R.P - ۸۹-۹-۱ ۱۰:۲۸ عصر

ممنون رفقا Look
پس باید حداقل 340 تومان ذخیره کنمConfused3
راستی بازی های اصل ایکس باکس تو چه رنجیه قیمتشون؟اصلا بازی های اصلش گیر میاد؟
پ.ن:بشین جک!! Lol2

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - Старый змей - ۸۹-۹-۱ ۱۱:۰۱ عصر

(۸۹-۹-۱ ۱۰:۲۸ عصر)M.R.P نوشته است:  ممنون رفقا Look

چطوری با مرامBig Grin
شما الان حداقل 400 داشته باشی واسه اسلیم بازی اصل هم همه رقم هست فقط بستگی به محل زندگی شما داره قیمتا هم بین 40 تا 75 هستشBig Grin

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - M.R.P - ۸۹-۹-۲ ۰۱:۴۵ عصر

(۸۹-۹-۱ ۱۱:۰۱ عصر)gamez نوشته است:  

چطوری با مرامBig Grin
شما الان حداقل 400 داشته باشی واسه اسلیم بازی اصل هم همه رقم هست فقط بستگی به محل زندگی شما داره قیمتا هم بین 40 تا 75 هستشBig Grin

با مرام خودتی چرا فحش میدی Big Grin من نوکرتم ب شخصه!آقا این داداشام پدرمو درآوردنConfused3 من دارم پی اس پیمو میفروشم؛فقط یک کلمه بشون گفتم شاید یه پی3 خریدم؛آقا نزدیک بود بریزن سرم بکشنمLol2 هر دوشون اصرار دارن ایکس بگیرم یا برم؛بشون میگم مگه پی3 چشه؟میگن اصلا حال نمیده و از این حرفا(البته بیشتر انحصاری های پی3رو مثل کیلزون؛خدای جنگ؛آنچارتد و...بازی کردنLook)میگن بازی های ایکس باکس خوف تره از لحاظ هیجانBrunt
من بد بختم بعد عمری میخواستم بشینم مثل آدم کیلزون3 رو بازی کنم وقتی اومد ولی این دوتا جونور مگه میزارن!خلاصه این شد ک برم ایکس اسلیم بردارمWink3 ولی 400 پول ندارم بدم پاش واسه همین میخام تا بعد عید صبر کنم 340 پاش بدم؛
بازی های اصل قدیمیش چنده؟الان ک اسلیم هک شده درسته؟دیگه خلاصه این وضعیت ماستLook2
پ.ن:بعد چن وقت شمارو دیدم دلم شاد شد Big Grin

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۹-۲ ۰۱:۵۱ عصر

(۸۹-۹-۲ ۰۱:۴۵ عصر)M.R.P نوشته است:  

چطوری با مرامBig Grin

با مرام خودتی چرا فحش میدی Big Grin من نوکرتم ب شخصه!آقا این داداشام پدرمو درآوردنConfused3 من دارم پی اس پیمو میفروشم؛فقط یک کلمه بشون گفتم شاید یه پی3 خریدم؛آقا نزدیک بود بریزن سرم بکشنمLol2 هر دوشون اصرار دارن ایکس بگیرم یا برم؛بشون میگم مگه پی3 چشه؟میگن اصلا حال نمیده و از این حرفا(البته بیشتر انحصاری های پی3رو مثل کیلزون؛خدای جنگ؛آنچارتد و...بازی کردنLook)میگن بازی های ایکس باکس خوف تره از لحاظ هیجانBrunt
من بد بختم بعد عمری میخواستم بشینم مثل آدم کیلزون3 رو بازی کنم وقتی اومد ولی این دوتا جونور مگه میزارن!خلاصه این شد ک برم ایکس اسلیم بردارمWink3 ولی 400 پول ندارم بدم پاش واسه همین میخام تا بعد عید صبر کنم 340 پاش بدم؛
بازی های اصل قدیمیش چنده؟الان ک اسلیم هک شده درسته؟دیگه خلاصه این وضعیت ماستLook2

اقا شما چرا الیت نمیگیری؟فرقه اون چنانی که نداره.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - M.R.P - ۸۹-۹-۲ ۰۲:۱۶ عصر

(۸۹-۹-۲ ۰۱:۵۱ عصر)x23are نوشته است:  
(۸۹-۹-۲ ۰۱:۴۵ عصر)M.R.P نوشته است:  

چطوری با مرامBig Grin

اقا شما چرا الیت نمیگیری؟فرقه اون چنانی که نداره.

برادر من کجای کاری؟اگه الایت بگیرم ک همون روز اول از دست این دوتا جونور میسوزهLol2 تازه آنلاینم بخای بزنی حداقلش باید 4 ساعت بزنی؛تازه بعدش اونا میشینن پشتشLook
ب خاطر راهنمائیت چاکرم

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۹-۲ ۰۸:۵۷ عصر

بازی های ایکس باکس که اصل باشن سخت گیر میاد.من توی یه سایت دیدم قیمتsplinter cell
125 بود.شما تا هک شدنش صبر کن.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - SE7EN - ۸۹-۹-۱۸ ۱۱:۴۹ عصر

سلام راستش قبلا ‏XBOXم رو فروختم ومیخام یک ارکید بگیرم میخواستم بدونم قیمت کنونیش چنده و باامدن کریسمس قیمت ها بالا نرفتن ممنون میشم جوابم رو بدین

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۹-۲۶ ۱۱:۴۵ صبح

درایو های اسلیم تا کنون براشون نتونستن فریمور بدن بیرون.فعلا هم توش گیر کردن.
برای اسلیم هم دو درایو دادن:
سری 95 لایت ان و لایت ان 0225.
یه شایعه های بدی هم هست که میگه میخوان برای اسلیم درایو هیتاچی هم بزنن که خیلی بده.چون برای هیتاچی فریمور نویسی کار خیلی سختیه.الان دو ساله که براش فریمور نمیدن بیرون.
کسایی هم که اسلیم کپی خور دارن برد درایو هاشون رو عوض کردن.
هر کی میخواد 360 بگیره الان تا نوی الیت و ارکید هست یه دونه بگیره چون کپی خور کردن اسلیم به احتمال زیاد طول بکشه.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - niko88 - ۸۹-۹-۲۶ ۰۱:۵۶ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم من الان پی سی دارم رم و گرافیکو سی پی یو هم همش ردیفه بالاست فقط چون بازی rdr رو واسه پی سی نزدن من عاشق این بازیم میخوام ایکس بگیرم به نظر شما elit or slim بگیرم اگه کمک کنید ممنون میشم
Fidgety

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۹-۲۶ ۰۲:۰۳ عصر

(۸۹-۹-۲۶ ۰۱:۵۶ عصر)niko88 نوشته است:  با سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم من الان پی سی دارم رم و گرافیکو سی پی یو هم همش ردیفه بالاست فقط چون بازی rdr رو واسه پی سی نزدن من عاشق این بازیم میخوام ایکس بگیرم به نظر شما elit or slim بگیرم اگه کمک کنید ممنون میشم
Fidgety

اگه میخوای بگیری الیت بگیر به نظر من.چون امتحانشو پس داده و هیچ ایرادی هم پیدا نمیکنه.
اسلیم درسته بهتره ولی کنسول میخواد بازی اجرا کنه و این مهمه.برا اسلیم هم حالا باید یه مدت شایدم بیشتر صبر کنی.طبق چیزی که بالا گفتم.
من هم میخواستم اسلیم بگیرم که منصرف شدم و الیت گرفتم و راضی هم هستم.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - niko88 - ۸۹-۹-۲۶ ۰۲:۵۵ عصر

پس اگه اینجوریه الیت میگیرم 250gb فقط خیلی ممنون بخاطر کمکت میتونی در مورد قیمتها هم یک حالی بدی ممنون میشم عزیزمEyeglass

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۹-۲۶ ۰۶:۱۲ عصر

قیمت ها یه مدت رفته بالا.الیت 120 گیگ 320 تومن بود الان شده 370.
250 گیگ هم باید 450 باشه.دقیق نمیدونم ولی تو این رنج هاس.ولی به صرفه هست:چون دو دسته داره و یه بازی اورج و یه هار 250 که حداقل 40 50 تا بازی توش جا میشه.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - M.R.P - ۸۹-۹-۲۹ ۰۷:۴۸ عصر

مگه اسلیم هک نرم افزاری نشد؟خبر جدید چیه؟Brunt

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - x23are - ۸۹-۱۰-۹ ۰۲:۱۴ عصر

احتمالا تا دو سه هفته دیگه فریمور برای هر دو سری درایو های اسلیم میاد.

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - papmodern - ۸۹-۱۰-۱۰ ۰۳:۱۶ صبح

نامردا قول داده بودن قبل کریسمس بدن بیرون Angry3
فکنم وایسادن امتحانای ترم رو بدیم بد بدن بیرون Lol2

RE: اخبار مربوط به کپی خور شدن X360 Slim - AWAKE - ۸۹-۱۰-۲۸ ۱۱:۴۶ عصر

(۸۹-۹-۲۶ ۰۲:۰۳ عصر)x23are نوشته است:  
(۸۹-۹-۲۶ ۰۱:۵۶ عصر)niko88 نوشته است:  با سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم من الان پی سی دارم رم و گرافیکو سی پی یو هم همش ردیفه بالاست فقط چون بازی rdr رو واسه پی سی نزدن من عاشق این بازیم میخوام ایکس بگیرم به نظر شما elit or slim بگیرم اگه کمک کنید ممنون میشم
Fidgety

اگه میخوای بگیری الیت بگیر به نظر من.چون امتحانشو پس داده و هیچ ایرادی هم پیدا نمیکنه.
اسلیم درسته بهتره ولی کنسول میخواد بازی اجرا کنه و این مهمه.برا اسلیم هم حالا باید یه مدت شایدم بیشتر صبر کنی.طبق چیزی که بالا گفتم.
من هم میخواستم اسلیم بگیرم که منصرف شدم و الیت گرفتم و راضی هم هستم.

دقیقاً منم شرایط مشابه داشتم و الیت گرفتم و راضی هم هستم