GamersLand Forums
لیست بازیهایی که درقسمت Multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - نسخه قابل چاپ

+- GamersLand Forums (http://www.gamersland.ir/forums)
+-- انجمن: بازی ها (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: بازی‌های چند نفره (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: لیست بازیهایی که درقسمت Multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند (/showthread.php?tid=124)

لیست بازیهایی که درقسمت Multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - marvel_malayer - ۸۷-۵-۳ ۰۲:۳۹ عصر

سلام دوستان من می خواستم از تمام دوستانی که اینترنت پرسرعت دارند و بازی های انلاین انجام می دهند درخواست کنم که اسم بازی هایی که نیاز به شماره سریال و کرک در قسمت multiplayer ندارند رو تو این تایپیک بزارند

اولیشم خودم میزارم

call of juares

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - Darkman - ۸۷-۵-۳ ۰۳:۳۶ عصر

تاپيک جالبيه. تا جايي که به ياد دارم:

GRID که بازي فوق العاده جذابيه.

History Channel: Battle for the Pacific
Soldier of Fortune: Payback
دو عنوان بالايي اصلاْ ارزش بازي کردن ندارن.

Call of Duty4 هم سرورهاش کرک شدن و به راحتي ميشه تو سرورهاي ايراني مثل CoD4 Tehran و Iran Vich بازي کرد. اما بايد سريال وارد کني(نيازي به سريال اصل... نيست)
Call of Duty 2 هم ميشه.

Unreal Tournament 3 و Rainbow Six Vegas 2 رو هم ميشه به صورت Lan(آنلاين) يعني با استفاده از نرم افزار Hamachi بازي کرد.

World of Warcraft هم سرورهاي کرک شده داره. اما گويا کيفيتشون جالب نيست. کلاْ MMO حالش به پول خرج کردنشه Big Grin

No One Lives Forever به هيچي نياز نداره و راحت ميشه بازي کرد.

Counter Strike رو که همه ميشناسن و نياز به توضيح نداره.

Quake III هم گويا ميشه ولي امتحان نکردم.

Enemy Territory: Quake Wars و World in Conflict بازي‌هاي جالبين که خبري از نسخه‌ي کامل و سرورهاشون ندارم و فقط نسخه‌هاي دمو رو آنلاين بازي کردم.

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - marvel_malayer - ۸۷-۵-۴ ۰۳:۵۵ عصر

دوست عزیز Unreal Tournament 3 نیاز به چه سرعتی داره با 128 میشه بازی کرد
دوست عزیز میشه ip سرور های ایرانی call of duty 4 رو بگی خواهش می کنم دوست عزیز از اول شرح بده چگونه کرکش کنیم

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - empire_games - ۸۷-۵-۴ ۰۴:۰۲ عصر

در این تاپیک همه چیز درباره ی چگونگی انجام بخش multiplayer بازی Call of Duty 4 به طور کامل گفته شده.

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - marvel_malayer - ۸۷-۵-۴ ۰۴:۰۵ عصر

اقا بازی gta san andreas هم هست نیاز به شماره سریال نداره

دوست عزیز می تونی اموزش بدی چطوری میشه بازی call of duty 2 ,,vegas 2 رو بانرم افزار hamachi بازی کرد

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - A.D.00 - ۸۷-۵-۵ ۰۹:۲۰ صبح

salam aghaie mr.dark man midouni chetor mishe Team Fortress 2 ro online bazi kard?

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - jabdon - ۸۷-۵-۵ ۰۸:۱۳ عصر

سلام
بازی VEGAS 2 رو هم میشه MULTI بازی کرد .
روش کار رو مختصر توضیح میدم چون بازی رو پاک کردم و امکان گزاشتن عکس رو ندارم .
اولین کار اینه که برنامه Hamachi رو از لینک زیر بگیرید و نصب کنین چون بازی Vegas تو بخش Lan به صورت Multi هست .
Download Hamachi
اولین نکته اینکه باید Patch کسایی که می خان بازی کنن یکی باشه (شکلک مسخره بازی)
بعد از این حرکت مهم و ساختن یک شبکه مجازی و اتصال بازیکنای دیگه به شبکه باید برید تو بازی ....
حالا اینجا چند تا انتخاب دارین
1) Coop : تو این حالت به صورت یک تیم دونفره بازی رو به صورت مرحله ای می شه بازی کرد.
2) T.H : به صورت یک تیم با تروریست ها داخل مپ های مشخص می شه بازی کرد.
این پست خیلی خلاصه هست من توی پست بعدی کامل تر توضیح میدم.

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - marvel_malayer - ۸۷-۵-۱۰ ۰۷:۲۸ عصر

CRYSIS هم هست فقط نیاز به سرعت بالا داره

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - Darkman - ۸۷-۵-۱۰ ۰۸:۰۷ عصر

Call of Duty 2 رو تست نکردم. ولي کار سختي نيست با کمي جستجو به نتيجه ميرسيد. UT3 رو با 128 ميشه. Vegas 2 رو هم جابر جان توضيحات مختصري دادن. متاسفانه Team Fortress 2 سرور کرک شده نداره. Crysis رو شما تست کردي به صورت Lan؟!

Gears of War هم تست شد و مشکلي نداره. با استفاده از Hamachi ميشه اين عنوان خوب رو به صورت چند نفره و حتي co-op بازي کرد.

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - marvel_malayer - ۸۷-۵-۱۲ ۰۵:۴۵ عصر

نه دوست عزیز من crysis اینترنتی بازی کردم (با 256kps) با این وجود خیلی از pingها بالای 300 بود حالا نمی دونم منظورت از lan چی بود

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - marvel_malayer - ۸۷-۵-۱۶ ۰۴:۵۶ عصر

Swat 4 ورژن 1.1 اینم هست
ghost recon 3 advanced warfighter با برنامه gamespy
Battlefield2 و Civilization میشه بازی کرد
RENEGADE هم هست
مثل بازی های معروف Command & Conqure مال شرکت EAGAMES است
Matrix Online جالبه
Unreal Tournament 2004 و با سرور UT شاتل اینم IP: 85.15.1.66 با پورت Defult
Toca Race Driver 3 البته با عضویت در gamespy
age of mythology هم به صورت direct ip میشه
این بازی ها با Hamachi میشه بازی کرد
TitanQuest
nWn1
Diablo2:LOD
Dungeon Siege 1-2
و ...

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - ramin1345 - ۸۷-۶-۲۲ ۰۵:۴۳ عصر

سلام دوستان عزيز من عضو جديد هستم و ميخواهم call of duty4 رو online بازي كنم اما هر چه كردم نشده اول كه punkbaster گير بود بعد patch ها رو down load كردم 1.2 و 1.3 و 1.4 و 1.5 و 1.6 و 1.7 اما آخرش بازم گير داد كه با punkbaster تماس بگير ديگه نمي دونم چكار كنم. حالا single player هم ديگه كار نمي كنه ميگه سي دي اصلي رو بگذار من هم كه سي دي اصلي از شركت گيم اسپات تهيه شده و نسخه اصلي نيست و 2 دي وي دي هست كه براي اين ورژن نيست حسابي اعصابم رو خورد كرده لطفاً راهنمايي كنيد ممنون. و متشكرم

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - empire_games - ۸۷-۶-۲۲ ۰۹:۴۹ عصر

این سوال بهتر بود که در این تاپیک مطرح می شد.

شما اول باید پچ 1.6 رو نصب میکردید بعد هم پچ 1.7. بعد از اینکه این پچ هارو نصب کردید باید PunkBusterرو اجرا کنید و update رو بزنید. معمولآ هم بعد از اینکارا بازی باید اجرا بشه. بخش Single Player هم اجرا نمیشه و باید کرک مربوط به ورژن 1.7 بازی رو کپی کرد. کرک ورژن 1.7 رو میتونید از اینجا دانلود کنید. نام فایلی رو هم که باید دانلود کنید Call of Duty 4 v1.7 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE هست.

حالا شاید بخش Multiplayer بازی بعد از مدت کوتاهی بازهم اجرا نشه و معمولآ هم دلیلش اینه که PunkBuster فهمیده که نسخه ی شما اصلی نیست. در این صورت شما باید از توی قسمت option خود بازی Key Code رو تغییر بدین. اینم چندتا serial number برای حل این مشکل:

QEDW YSMS LPMY 2DQ2 D0EB
8LSL 2JET MLQP EQJ2 A985
DL82 QT4W WEG8 2YTD 93AC

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - ramin1345 - ۸۷-۶-۲۴ ۰۵:۴۹ عصر

مرسي دوست خوبم ممنون از راهنمائيتون

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - ramin1345 - ۸۷-۶-۲۴ ۰۹:۰۷ عصر

Blush سلام
نقل قول:شما اول باید پچ 1.6 رو نصب میکردید بعد هم پچ 1.7. بعد از اینکه این پچ هارو نصب کردید باید PunkBusterرو اجرا کنید و update رو بزنید. معمولآ هم بعد از اینکارا بازی باید اجرا بشه. بخش Single Player هم اجرا نمیشه و باید کرک مربوط به ورژن 1.7 بازی رو کپی کرد. کرک ورژن 1.7 رو میتونید از اینجا دانلود کنید. نام فایلی رو هم که باید دانلود کنید Call of Duty 4 v1.7 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE هست.
اينكار رو كردم حالا ورزن بازي رو ميخونه البته بازي load misheh اما يك باره پيغام زير مياد :
Ramin Punkbuster permanent Ban issued on this Game server for
player , ramin ... Global PunkBuster Guid Ban 03a32fa1 بعد exit مياد و اجازه نمي ده ؟‌ ديگه چكار كنم ؟! مرسي از راهنمائيتون

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - empire_games - ۸۷-۶-۲۴ ۰۹:۲۵ عصر

خب دیگه، این همون مشکل دومیست یعنی همین:

empire_games نوشته است:شاید بخش Multiplayer بازی بعد از مدت کوتاهی بازهم اجرا نشه و معمولآ هم دلیلش اینه که PunkBuster فهمیده که نسخه ی شما اصلی نیست. در این صورت شما باید از توی قسمت option خود بازی Key Code رو تغییر بدین. اینم چندتا serial number برای حل این مشکل:

QEDW YSMS LPMY 2DQ2 D0EB
8LSL 2JET MLQP EQJ2 A985
DL82 QT4W WEG8 2YTD 93AC
اینکارو انجام بدی دیگه تمومه. حله

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - ramin1345 - ۸۷-۶-۲۴ ۱۰:۰۳ عصر

مرسي دوست عزيز

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - An0NyMoUsE - ۸۷-۶-۲۷ ۰۴:۲۴ عصر

TRACK MANIA FOR EVER
نسخه nations مجانی
نسخه united پولی
از سایتش دانلود کنید:
http://trackmania.com

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - Kavian_CBF - ۸۷-۷-۴ ۰۷:۳۱ عصر

CALL OF JUAREZ ساده ترین و یهترین نوع MULTIPLAYER رو داره خیلی باحاله من همیشه اونجام!

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - Darkman - ۸۷-۷-۷ ۰۴:۵۴ عصر

تو نسخه‌هاي Pirate بازي Pure هم ميشه وارد بخش چند نفره‌ي آنلاين شد. البته با تست‌هايي که کردم گويا فعلاً يه سري مشکلاتي تو Connect شدن به Eventها وجود داره؛ که احتمالش هست اين مشکل فقط تو نسخه‌هاي Pirate باشه!

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - robat22 - ۸۷-۸-۳ ۰۲:۰۵ عصر

brother in arms

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - eddy - ۸۷-۸-۳ ۰۴:۵۶ عصر

ميخواستم بدونم هدف از ايجاد اين تاپيك در مورد بازيهايى كه اصلى هستن يا همين اينايى كه تو ايران پخشه؟Huh

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - Darkman - ۸۷-۸-۳ ۰۶:۲۴ عصر

eddy نوشته است:ميخواستم بدونم هدف از ايجاد اين تاپيك در مورد بازيهايى كه اصلى هستن يا همين اينايى كه تو ايران پخشه؟Huh
نسخه‌هاي Pirate(بازار ايران).

Team Fortress 2 هم نيما جان(nanonima) توضيح دادن و ميتونيد با استفاده از نرم افزار Hamachi اين عنوان جالب رو بازي کنيد.

Far Cry 2 هم ميشه که تو اين تاپيک توضيح دادم.

RE: لیست بازیهایی که درقسمت multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - blusky - ۸۸-۱۱-۲۷ ۰۷:۳۴ عصر

نقل قول:سلام
بازی VEGAS 2 رو هم میشه MULTI بازی کرد .
روش کار رو مختصر توضیح میدم چون بازی رو پاک کردم و امکان گزاشتن عکس رو ندارم .
اولین کار اینه که برنامه Hamachi رو از لینک زیر بگیرید و نصب کنین چون بازی Vegas تو بخش Lan به صورت Multi هست .
Download Hamachi
اولین نکته اینکه باید Patch کسایی که می خان بازی کنن یکی باشه (شکلک مسخره بازی)
بعد از این حرکت مهم و ساختن یک شبکه مجازی و اتصال بازیکنای دیگه به شبکه باید برید تو بازی ....
حالا اینجا چند تا انتخاب دارین
1) Coop : تو این حالت به صورت یک تیم دونفره بازی رو به صورت مرحله ای می شه بازی کرد.
2) T.H : به صورت یک تیم با تروریست ها داخل مپ های مشخص می شه بازی کرد.
این پست خیلی خلاصه هست من توی پست بعدی کامل تر توضیح میدم.
در مورد این بازی اینو باید بگم که از طریق هاماچی قابل یازی نیست من امتحان کردم و این نکته که شما حتما باید پچ 90 مگابایتی رو حتما دانلود کنید.
علت اجرا نشدن با هاماچی اینه چون شما نیاز به teknogods دارید که مساله پینگ رو حل کنه مثل resident evil 5 و ... ولی teknogods برای این بازی برنامه ای نداشتهWink3

RE: لیست بازیهایی که درقسمت Multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - player2007 - ۸۹-۶-۳۱ ۰۷:۵۶ عصر

بازی ماشین سواری flatout 2 هم هست که خدائیش خیلی باحاله . من هر شب باید اینو بازی کنم تا بخوابم !! اینجور که من فهمیدم بیشتر بازیهایی که توسط gamespy ساپورت میشه معمولا راحت میشه با کرک آنلاین بازی کرد . ولی بازیهای EA تقریبا محاله !!! ( اگه اشتباه عرض کردم ، اساتید ببخشند )

RE: لیست بازیهایی که درقسمت Multiplayer نیاز به کرک و سریال ندارند - keyhan - ۸۹-۶-۳۱ ۰۸:۰۱ عصر

(۸۹-۶-۳۱ ۰۷:۵۶ عصر)player2007 نوشته است:  بازی ماشین سواری flatout 2 هم هست که خدائیش خیلی باحاله . من هر شب باید اینو بازی کنم تا بخوابم !! اینجور که من فهمیدم بیشتر بازیهایی که توسط gamespy ساپورت میشه معمولا راحت میشه با کرک آنلاین بازی کرد . ولی بازیهای EA تقریبا محاله !!! ( اگه اشتباه عرض کردم ، اساتید ببخشند )

بازیهای EA Sport رو ولی میشه با گیم رنجر راحت آنلاین بازی کرد.