صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 ، از مجموع 36

مشخصات سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی Crysis 3 اعلام شد

حداقل سیستم مورد نیاز:
    Windows Vista, Windows 7 or Windows 8-
    DirectX 11 graphics card with 1Gb Video RAM-
    Dual core CPU-
    2GB Memory , 3GB on Vista-
    (Example 1: (Nvidia/Intel
    Nvidia GTS 450-
    Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600-
    (Example 2: (AMD
    AMD Radeon HD5770-
    (+AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200-

سیستم پیشنهادی:
    DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM-
    Quad core GPU-
    4GB Memory-
    Nvidia GTX 560-
    Intel Core i3-530-
    AMD Radeon HD5870-
    AMD Phenom II X2 565-

بهترین عملکرد:
    Latest DirectX 11 graphics card-
    Latest quad core CPU-
    8GB Memory-
    NVidia GTX 680-
    Intel Core i7-2600k-
    AMD Radeon HD7970-
    AMD Bulldozer FX4150-

جالبه! حداقل DirectX 11 می خواد! قبلاً بیشتر دست PC گیمرها رو باز میذاشتن. البته به غیر از این مورد، تو سایر موارد خیلی چیز غیر عادی نمی خواد. حتی Far Cry 3 حداقل رم 4GB می خواست که خیلی عجیب بود، اما این حداقل 2GB رم لازم داره.

جان ؟ حداقل DirectX 11 ؟! اینجوری باشه که 70 درصد گیمرها نمیتونن اینو بازی کنن که ؟ مخصوصا تو ایران
    8 کاربر این ارسال را پسندیدند:

امسال یه تغییر نسلی انگار توی سیستم های مورد نیاز اتفاق افتاد.ناگهانی همه رفتن بالا.گرافیک مورد نیاز این بازیو فقط داشته باشید!!!!واقعا نمیدونم باید چه کرد؟!یه 10 15 سال از دنیا عقبیم...

تحریریه سخت افزار
    نام
    پویا فرخی
    امتياز
    به به به این میگن بازی!سیستمو برو!اصلا هیچ بازی به اندازه این پیشرفت نمی کنه!
    من که می تونم بازی رو اجرا کنم،چرا شما ها سر Direct X دعوا دارید؟!11 که مشکلی نداره!میگیریدش خوب!

... Remember Him By Clicking ...
    We're all different,there's no something as a standard or normal human
    Stephen Hawking

نقل قول نوشته شده توسط The Ghost نمایش پست ها
    به به به این میگن بازی!سیستمو برو!اصلا هیچ بازی به اندازه این پیشرفت نمی کنه!
    من که می تونم بازی رو اجرا کنم،چرا شما ها سر Direct X دعوا دارید؟!11 که مشکلی نداره!میگیریدش خوب!
    عزیز دل برادر الان از قیمت کارت گرافیک خبر داری ؟ واقعا تعجب کردم ، به احتمال زیاد این دایرکت 11 بعدا تکذیب بشه یا اصلاح ، شایدم نه ، اصلا نمیدونم یه چیزی گفتن همینجوری موندم !

نقل قول نوشته شده توسط Prince of Game نمایش پست ها
    عزیز دل برادر الان از قیمت کارت گرافیک خبر داری ؟ واقعا تعجب کردم ، به احتمال زیاد این دایرکت 11 بعدا تکذیب بشه یا اصلاح ، شایدم نه ، اصلا نمیدونم یه چیزی گفتن همینجوری موندم !
    عزیزم ایشون فکر میکنن اگه دایرکت 11 رو بگیرن و نصب کنن همه چی حله نمیدونن باید کارت گرافیکشونم دایرکت 11 رو ساپورت کنه.
    7 کاربر این ارسال را پسندیدند:

الان من یه سوال برام پیش اومده من کارتم dx 10 رو ساپورت میکنه ولی مکس پین 3 رو با dx 11 بازی کردم چه جوری اینجوری میشه؟؟؟
    6 کاربر این ارسال را پسندیدند:

نقل قول نوشته شده توسط Akuma نمایش پست ها
    الان من یه سوال برام پیش اومده من کارتم dx 10 رو ساپورت میکنه ولی مکس پین 3 رو با dx 11 بازی کردم چه جوری اینجوری میشه؟؟؟
    برای نصب شدن که نصب میشه ولی به حالت فرقی نمیکنه چون کارت گرافیکت ساپورتش نمیکنه.
    شما دایرکت 11 رو نصب کردی ولی در اصل با همون دایرکت 10 بازی رو تا آخر بردی.

یه سایت روسی بنچ مارک گذاشته بود از نسخه تستش ۷۹۷۰ در بالاترین حالت بازی فقط ۳۶ فریم ماکزیمم گرفته بود میانگین ۳۴ و حداقل فریم ۳۲ بود بازی به شد سنگینه پر از تکسچر هست. در مورد farcry بگم که عرفان این بازی cpu demand هست یعنی تکسچر های بازی از قبل تعریف نشدن کلا اکثرا همه چیز داره سیمولیت میشه . مثلا فرض کن من یک برنامه مینویسم که انتگرال بگیره یه جا با بسط تیلور اینکارو میکنم یاروش های دیگه مثله ریمان بالا یا پایین که هرچی دادی انتگرال بگیره یه جام میام میگم مثلا بهش انتگرال سینوس میشه منفی کسینوس . حالا تو به این برنامه بگی انتگرال سینوس تو اولی اول میاد بسط تیلور مینویسه بعد میاد حساب میکنه ولی تو دومی یه ضرب میگه میشه منفی کسینوس . ولی اولی هرچی انتگرال بگی حساب میکنه دومی نه همه چیو باید بهش بگی سریعتر حساب میکنه ولی حجم برنامه میره بالا . این کرایسیس با فار کرای هم همونه .
    حتی کرایسیس وارهد تنها بازی ای بود اون موقع که گیاهان توش سه بعدی بودند کلا بازیش پر از تکسچر هست حالام که بهش تسلیشن directx11 اضافه کردن ! رضا صادقی ( جدی خواننده نیستی ) شما یه سر برو فروم های خارجی کانفیگ سیستم هاشونو ببین من قدیمی ترین سیستمی که دیدم کراس فایر ۵۸۷۰ بود . واسه اینکه ۵۶۰ تی آی که خیلی سریعتر از ۵۶۰ معمولی هست اونور الان ۱۲۰ دلاره و رادون ۷۹۷۰ سری گیگا هرتز ادیشن ۴۴۰ دلار ! گیمر های ایرانی اینجورین اونا کلا پولی نیست براشون . آیفون ۵ که اونجا ۶۴۹ دلار هست اینجا تا هفته پیش ۳۵۸۰ بله سه میلیون . اونجا غر میزنن که چرا گرافیک بازی اندازه گرافیک هایی که میدین بیرون نیست . جدی حیف مردم این کشور ما جدی از روسیه هم کمتریم آخه !!

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین