نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 ، از مجموع 2
 1. #1

  جزئیات جدید از Watch Dogs  Yves Guillemot، رئیس Ubisoft طی مصاحبه ای با GTTV، تایید کرد که عنوان Watch Dogs برای PC ،PS3 و X360 عرضه می شود. این بازی آخرین عنوانی بود که Ubisoft طی کنفرانس خود معرفی کرد و گیم پلی آن را هم به طور زنده به نمایش گذاشت که دارای گرافیکی خیره کننده بود، به طوری که تا قبل از این خیلی ها بر این باور بودند که این بازی عنوان نسل بعدی Ubisoft خواهد بود.

  Guillemot همچنین تایید کرد که بازی بر روی یک PC قدرتمند (High-End) در کنفرانس Ubisoft اجرا شد.

  Watch Dogs یک عنوان سوم شخص Open-world (دنیای بازی) است که گفته شده 2 سال است که در استودیوی Montreal مراحل تولید را طی می کند. بازی در شهر شیکاگوی امریکا جریان دارد و آنطور که پیداست تاکید آن بیشتر بر روی تکنولوژی و هک سیستم هاست.

  شخصیت اصلی بازی Aiden Pearce نام دارد، کسی که قادر به هک هر نوع سیستمیست و می تواند از آنها به عنوان قدرتمندترین سلاحش استفاده کند. در Watch Dogs می توان با هک چراغ های راهنما، ترافیک ایجاد کرد و دشمنان را در دام انداخت و همانطور که در نمایش بازی دیدیم حتی باعث تصادفات سهمگینی شد، یا می توان به دوربین های امنیتی که در همه جای شهر وجود دارند نفوذ کرد و از اطلاعات شخصی هر کسی مطلع شد. Pearce قادر به کنترل هر نوع المانیست که در اطرفش وجود دارد.

  Jonathan Morin کارگردان بازی نیز در رابطه با Watch Dogs گفت: "Watch Dogs با در اختیار قرار دادن کنترل کل یک شهر به بازیکنان، به آن سوی مرزهای عناوین Open-world امروزی رفته است. در Watch Dogs هر چیزی که به سیستم عامل مرکزی شهر مرتبط است به یک سلاح تبدیل می شود. با کنار زدن مرزها، ما می توانیم به بازیکنان اکشن و دسترسی به اطلاعات در مقیاسی که هرگز در یک بازی ویدئویی دیده نشده را ارائه دهیم."  طی مصاحبه ای که وب سایت خبری VG247 به صورت تصویری با Dominic Guay، تهیه کننده بازی ترتیب داد، یک سری جزئیات دیگر هم از Watch Dogs مشخص شد. به گفته او حالت Online به مانند یک DNA برای این بازیست و این بخش برای آن ها از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است.

  در ادامه Guay به این نکته نیز اشاره کرد که طی نمایش این بازی در کنفرانس Ubisoft، کارکتر Aiden Pearce را کارگردان بازی، Jonathan Morin کنترل می کرد و خود او هم در حال کنترل کارکتر دیگری که ماموریت خودش را داشت بود. به گفته او آنها قصد دارند حالت آنلاین، چند نفره و تک نفره را به شکل متفاوت و جدیدی با هم مخلوط کنند.

  همچنین گفته شد که بازی بر روی موتور کاملاً جدیدی ساخته شده است.

  چیزی در رابطه با تاریخ انتشار این بازی نیز اعلام نشد و تنها به این نکته اشاره شد که Watch Dogs قطعاً امسال عرضه نمی شود.

  در نمایش این بازی در E3 ما کارکتر اصلی بازی را دیدیم که با استفاده از موبایل خود محیط اطرافش را اسکن می کند، ارتباطات تلفنی را مختل می کند، به مکالمات دیگران نفوذ می کند، سیستم های مختلف را هک می کند و در بخش پایانی این نمایش هم ما شاهد یک اکشن نفس گیر با سیستم کاور گیری، Bullet-time، پرش های سریع از روی خودروها به همراه رانندگی و فرار از دست نیروهای پلیس بودیم.

  برای مشاهده آنلاین گیم پلی 10 دقیقه ای این بازی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

  منبع 1، 2 و 3

 2. #2
  خدایا این چی بود؟؟؟حتما ویدئوش رو ببینید!!!

مجوز های ارسال و ویرایش

 • نمی توانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • نمی توانید پاسخی ارسال کنید
 • نمی توانید فایل پیوست کنید
 • نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •