نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 ، از مجموع 3

بازی آنلاین "عصر پادشاهان"

سلام به همگي .
    با يك بازي آنلاين جديد ميخوام آشناتون كنم و اميدوارم خوشتون بياد .
    بازي آنلاين عــــــــــــــصر پادشـــــــــــــاهان كه يك بازيه با گرافيك بالا و برنامه نويسي حرفه اي .
    2تا سرور فعال داره براي ايران كه همين الان تعداد بازيكنان فعالش در :
    سرور1: 4.800
    سرور2 : 5.132

و اينطوري هم كه داخل اطلاعيه هاي بازي من ديدم هر سرور جوايز مربوط به خودشو داره كه اعلام شده بيش از 10 ميليون ريال جايزه نقدي و 100 جايزه غير نقدي هم داره .
    اينم ادرس براي هر كي كه ميخواد بازي كنه و يا تستش كنه چون تستش ضرر كه نداره هيچ سود هم داره

ویرایش توسط kafshdozak : February 15th, 2012 در ساعت 12:59

عجب گرافيكي داره واقعا دمشون گرم .
    منكه ميگم هر كي داره اين موضوع رو ميخونه حتما بياد و بازي كنه.اصلا ميشه اتحاد راه انداخت و با كمك هم بريم جلو.
    نظرتون چيه؟
    راستي ممنون كفشدوزك عزيز ....
    پدرم ، تنها کسی است که باعث میشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم می توانند مردباشند...

سلام دوستان من این بازیو توی 4 سرور اش بازی کردمو ( در واقع بخاطر جایزه اش و چون بازی های استراتژیکی رو خیلی دوست دارم ) آخرش فهمیدم چندین ماه وقت و پولم رو الکی هدر دادم . بعضی مواقع یه اتفاقاتی برای یه بازیکن پیش میومد غیر عادی. که در اعتراض به پشتیبانی بازی جز جواب های هرس درآور چیزی عایدت نمیشد. ببخشین که واضح مطلب ننوشتم چون نمیخواستم بهانه ای دست کسی بدم. مثلا گروه دوستان ما یکی از بازیکنان قدرتمند گروه رقیبو یکی از شهرهاشو صفر کردیم یعنی نه نیرویی و نه ساختمونای اصلیش ولی در عین ناباوری بعد یک ساعت مشاهده شد که طرف 600000 تا نیرو دوباره داره و تمام ساختموناش هم درست شده بود. کاری که با انجام تمام قابلیت های ویژه هم حداقل یکی دو روزی وقت میبره ....